Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-582-4
Autor: Dr Fabrizio Mancini
EAN: 9788373775824
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Potęga samouzdrowienia

    Zachęcam do aktywnej i uważnej lektury niniejszej książki. Jest w niej mowa o fundamentalnych prawdach, o których we współczesnych czasach zapominamy, a mianowicie o tym, że każdy z nas został stworzony do życia w zdrowiu. Zamiast spojrzeć w głąb siebie, bezmyślnie szukamy wszędzie odpowiedzi na pytanie jak zdrowo żyć, dosłownie wszędzie, tylko nie tam, gdzie leży odpowiedź. Jesteśmy nieustannie bombardowani komunikatami, mówiącymi nam, że uzdrowienie przyjdzie do nas z zewnątrz: We ź tabletkę, najlepiej całą garść tabletek, a poczujesz się lepiej. Jedz genetycznie modyfikowaną, przetworzoną żywność naszpikowaną dodatkami i rafinowanymi węglowodanami do momentu, aż twoje ciało powie „dość”. Skutki – wysoki wskaźnik otyłości, choroby serca i cała gama dolegliwości, którym można zapobiec.
   Doktor Fabrizio, znany również jako „Fab”, przekazuje ci przewodnik, podpowiadający, jak uwolnić swoje wrodzone zdolności do samouzdrawiania. Przypomina, że to ty jesteś bohaterem – ty, twoje ciało i umysł. Bardzo stanowczo mówi, że pomoże ci w tym twój duch, superbohater, który przypomina, że kiedy tylko całkowicie sobie zaufasz – tak, sobie – zaufasz również inteligencji, która cię stworzyła – nieskończonej, wszechobecnej i dostępnej od ręki.
    Po przeczytaniu i przeżyciu tej cudownej książki, uświadomisz sobie uzdrawiający potencjał, który nosisz w sobie, w każdym momencie swojego życia. Spojrzysz na siebie z nowej perspektywy i zachwycisz się tym, jak łatwo odzyskać kontrolę nad wszystkimi aspektami swojego życia. Dogłębnie przestudiowałem tę książkę i zrobiłem wiele notatek w trakcie lektury, głównie ze względu na mój głęboki szacunek dla człowieka, który ją stworzył. Mogę szczerze powiedzieć, że dzięki temu potężnemu kompendium, zyskałem całkiem nowe spojrzenie na to, jak mogę przeciwdziałać czynnikom stającym na mojej drodze ku zdrowiu.
    Wszyscy jesteśmy stworzeni do życia w dobrym zdrowiu. To nasza prawdziwa natura i zamysł cudownej inteligencji, która powołała nas do życia. Jesteśmy chodzącymi aptekami, zdolnymi do wyprodukowania wszystkich substancji chemicznych, niezbędnych do tego, aby cieszyć się fizycznym, emocjonalnym i duchowym zdrowiem. Mimo to żyjemy w czasach, kiedy średnia długość życia przychodzących na świat dzieci jest krótsza od średniej długości życia ich rodziców. To pierwszy taki przypadek w historii naszego gatunku.
    Doszliśmy do momentu, w którym cały czas szukamy rozwiązania poza sobą, ignorując nasz wrodzony, cudowny dar samo-uzdrawiania. Rozglądamy się wszędzie, lecz nie widzimy miejsca, w którym leży odpowiedź. Drzwi do idealnego zdrowia otwierają się do środka.
    Mój przyjaciel i kolega z pracy doktor Fabrizio Mancini dostarczył nam kompletny przewodnik, mówiący o tym, jak odwrócić ten trend i powrócić na drogę samouzdrawiania. Czytając tę książkę, pamiętaj, że zawierzając sobie, zawierzasz inteligencji, która cię stworzyła.    Największa moc leży w tobie. Zachęcam cię do podjęcia dwudziestojednodniowego wyzwania oferowanego przez Fabrizio i obserwowania zmian, jakie dzięki niemu zachodzą. Ukończyłem program i zapewniam, że nigdy w życiu nie czułem się lepiej.
    Uwielbiam tę książkę tak samo jak człowieka, który ją napisał. Dziękuję ci Fabrizio, jestem pewien, że Potęga Samouzdrawiania stanie się klasykiem swojego gatunku i czuję się zaszczycony, że poprosiłeś mnie o napisanie przedsłowia. Każdego dnia jestem wdzięczny za cały wysiłek, który włożyłeś w napisanie tego wspaniałego dzieła, i jestem pewien, że miliony ludzi na całym świecie będą miały takie same odczucia.
– Dr Wayne W. Dyer
Maui, Hawaje

• Panuj nad swoimi wydatkami. Opracuj plan na ograniczenie wydatków i spłać swoje długi. Skonsultuj się z doradcą finansowym, jeśli nie jesteś w stanie sam tego zrobić.
• Przejmij kontrolę nad swoim czasem. Sporządź listę rzeczy do zrobienia na dany dzień. Następnie zastanów się, które z nich są najważniejsze. Wykonuj je po kolei, zaczynając od najistotniejszych, nie denerwuj się, jeśli nie uda ci się zrobić wszystkiego.
• Odpręż się. Masaż oraz gorąca kąpiel mają cudowne rozluźniające działanie. Nie zapomnij też o korzyściach, jakie daje energiczny spacer czy inna sprawiająca ci przyjemność aktywność fizyczna. Ćwiczenia są naturalnym środkiem uspokajającym, ponieważ pozwalają pozbyć się adrenaliny – hormonu stresu, który pojawia się w naszym organizmie jako skutek uboczny stresu.
• Pokochaj swoich wrogów. Często największym źródłem stresu w naszym życiu są denerwujący nas ludzie. Naucz się ich kochać. Jeśli pozwalasz, żeby czyjeś zachowanie wytrąciło cię z równowagi, dajesz mu moc kontrolowania siebie. Dlaczego postępowanie kogokolwiek miałoby podnosić ci ciśnienie krwi lub powodować szybsze bicie serca? Dlatego, jeśli ktoś wymusi pierwszeństwo na drodze, kiedy rozzłości cię szef lub przyjaciel zrani twoje uczucia – poślij mu buziaka.
• Przestań robić wszystko sam. Pozwól, aby inni ci pomagali, zarówno w domu, jak i w pracy.
• Zdecyduj, co w tej chwili jest najważniejsze i skup się na tym. Pomyśl, co naprawdę jest dla ciebie istotne. Od czasu do czasu zastanów się, czego chcesz od życia i podejmuj świadome decyzje. Kieruj swoim życiem, nie pozwól, aby rzeczy po prostu ci się przydarzały.
• Pozwól sobie powiedzieć nie. Kiedy ktoś cię o coś prosi, pomyśl, zamiast od razu mówić tak. Czy rzeczywiście jesteś w stanie to zrobić? Czy to nie za wiele? Co musisz poświęcić, żeby spełnić tę prośbę? Jak dużo czasu ci to zajmie?
• Świadomie zarządzaj swoim czasem. Upewnij się, że każdego dnia masz czas dla siebie, czas na relaks i czas dla swoich bliskich. Odpoczynek i dobra zabawa są równie ważne jak ciężka praca, obowiązki i sukces zawodowy. Zachowaj równowagę między tymi sferami życia.

Pozbycie się stresu to bardzo ważna część procesu samouzdrawiania. Kiedy uda ci się to zrobić, zobaczysz, jak poprawi się twoje zdrowie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Dr Fabrizio Mancini

 • Tytuł oryginału: 

  The Power of Self-Healing: Unlock Your Natural Healing Potential in 21 Days

 • Liczba stron: 

  352

 • Wymiary: 

  148x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-582-4

 • Tłumacz: 

  Magdalena Witek

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...