Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-422-3
Autor: Scott Cunningham
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788373774223
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Sztuka wróżbiarstwa dla początkujących

    Niniejsza publikacja jest kompletnym przewodnikiem po odczytywaniu swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Napisana jest z punktu widzenia niemalże niespotykanego w pracach na ten temat, ponieważ autor nie akceptuje poglądu, iż żyjemy zgodnie z boskim planem (a więc uważa, że jesteśmy w stanie zmieniać naszą przyszłość). Nie musimy być wróżbitami, by odkrywać naszą przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość. Każdy z nas może zajmować się wróżbiarstwem i uzyskiwać istotne informacje, a ta książka przedstawia zarys wielu metod możliwych do zastosowania w celu osiągnięcia tej umiejętności. Część I zawiera najważniejsze informacje dotyczące przedmiotu oraz debatę nad rangą wróżbiarstwa w starożytnym świecie. W tej części zawarte są też techniki związane z odczytywaniem symbolicznego znaczenia, z naturą iluzji zwanej przez nas czasem, a także propozycje wykonalnego planu zmieniania niechcianej przyszłości. Część II składa się ze szczegółowych opisów szerokiego wachlarza technik wróżbiarskich, pogrupowanych -według narzędzi i sposobów służących do ich -wykonywania. Wiele z nich wykorzystuje naturalne siły przyrody, takie jak woda, chmury, dym, ogień czy sposób poruszania się ptaków. Część III to krótki wstęp do bardziej zaawansowanych technik wróżbiarstwa.
   Pierwszy załącznik zawiera listę ponad siedemdziesięciu sposobów przeprowadzania wróżb pochodzących z różnych części świata i z różnych okresów historycznych. Dalej mamy bibliografię z komentarzami, która skieruje zainteresowanych czytelników do odpowiednich źródeł i pozwoli zasięgnąć więcej informacji na dany temat.
   Sztuka wróżbiarstwa dla początkujących to praktyczny przewodnik po bardzo praktycznej sztuce. Informacje na temat wróżb przedstawione zostały wraz z opisami odpowiednich technik mających zapewnić szybkie dostrzeganie możliwych wydarzeń w przyszłości i uzyskiwanie odpowiedzi na zadawane pytania, a także oferujących pomoc w podejmowaniu trudnych decyzji. Przedstawiona -wiedza opiera się na badaniach i doświadczeniach przeprowadzanych przez ponad dwie dekady. Chociaż nie możemy zagwarantować sukcesu jakiejkolwiek z tych technik, nie wydaje się nam prawdopodobne, że wie dza o nich przetrwałaby pięć wieków, gdyby techniki te nie były skuteczne. Wróżbiarstwo nie jest krokiem wstecz do czasów, gdy rządziły nami przesądy i nieporozumienia. Przeciwnie - pełne zrozumienie działania mocy kształtujących nasze życie wymaga głębokiego zastanowienia i przemyślenia wielu niezwykłych koncepcji, które są nam drogie.
   Nie istnieje coś takiego jak przeznaczenie, los. Żadna wyższa istota nie ustala planu naszego życia. Jest ono prawie całkowicie zależne od nas samych. Wróżbiarstwo, jako narzędzie do uzyskiwania w inny sposób niedostępnych informacji, może być wielkim sprzymierzeńcem w kształtowaniu naszego życia i realizowaniu naszych , nadziei i pragnień.
   Przeszukajcie przeszłość. Zbadajcie teraźniejszość. Spójrzcie w przyszłość. Dopiero wtedy będziecie gotowi w pełni uczestniczyć -w tej wielkiej przygodzie, którą nazywamy życiem.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Scott Cunningham

 • Tytuł oryginału: 

  Divination for beginners : reading the past, present & future

 • Liczba stron: 

  244

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-422-3

 • Tłumacz: 

  Ewa Androsiuk

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...