Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-936-5
Autor: Iyanla Vanzant
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Uwolnij się od cierpienia. Uzdrawianie głębokich wzorców myślowych poprzez afirmacje, modlitwy i techniki terapeutyczne

  Autorka oferuje wyjątkową technikę zwaną „terapią myślenia”. Czterdzieści dwie modlitwy i afirmacje oraz wspierające narzędzia oczyszczania energii pomogą Ci uodpornić się fizycznie i psychicznie na te nieświadome, wyuczone, dominujące negatywne wzorce myślowe, które niszczą Twoje życie. Przeprogramuj swój umysł.

  Bez względu na to, jak bardzo chcielibyśmy obwinić za swój ból innych ludzi i okoliczności, nad którymi pozornie nie mamy kontroli, prawda jest oszałamiająco prosta: wszystko, czego doświadczamy, wynika z naszych myśli. To one decydują o naszych uczuciach i zachowaniach, które z kolei determinują charakter i jakość naszego życia. Oznacza to również, że nasze emocje i uczucia związane z konkretnym wzorcem myślenia będą wypływać na powierzchnię za każdym razem, gdy poddamy się temu schematowi. Aby zneutralizować i ostatecznie wyeliminować nieświadomy, nieproduktywny wzorzec myślenia oraz związane z nim uczucia, potrzebujemy stałego napływu nowych myśli. Opisane w tej książce ćwiczenia wykorzystujące neuroplastyczność mózgu, pozwolą uporać się z negatywnymi myślami.

Jak wyeliminować swoje cierpienie?

   Odpowiedź na to pytanie jest prosta: jeśli wykonasz niezbędne ćwiczenia i zmodyfikujesz swoje schematy myślowe, Twoje życie również się zmieni. W tej książce Autorka oferuje Ci proaktywne, samodzielne i praktyczne narzędzia do stosowania na co dzień, które służą identyfikacji i transformacji przyczyn cierpienia, czyli Twoich dominujących negatywnych wzorców myślowych. Proces ten nazywa „terapią myślenia”.

Skuteczne techniki terapeutyczne w praktyce

    Podstawowymi narzędziami w tym procesie uzdrawiania są modlitwy i afirmacje, czyli tradycyjne praktyki duchowe, które pomogły wielu osobom zmienić swoje życie. Mają one na celu zneutralizowanie i wyeliminowanie najczęstszych dominujących negatywnych wzorców myślowych. Możesz je stosować w połączeniu z innymi technikami opisanymi przez Autorkę, które wzmocnią oczyszczanie energii. Gdy zaczniesz je stosować i nabierzesz w tym wprawy wykorzystując neuroplastyczność, zmienią one biochemię Twojego mózgu.

Świadome oddychanie, opukiwanie grasicy i ruchy gałek ocznych

   Narzędzia oczyszczania energii, czyli świadome oddychanie, opukiwanie grasicy i ruchy gałek ocznych, pomogą Ci uodpornić się fizycznie i psychicznie na nieświadome, wyuczone, dominujące negatywne wzorce myślowe, które niszczą Twoje życie. Udzielą Ci wsparcia w przetwarzaniu energii emocjonalnej i ułatwią integrację nowych informacji, jakie będziesz przyswajać dzięki modlitwom i afirmacjom. Pozwolą Ci także utrzymać bardziej korzystny stan psychiczny, fizyczny i emocjonalny. Wykorzystaj łatwe narzędzie do zmiany myślenia

    Kolejną wspaniałą cechą tej metody jest to, iż łatwo można z niej korzystać. Gdy już nauczysz się posługiwać tymi narzędziami, będziesz mógł ich użyć w dowolnym momencie w celu wprowadzenia natychmiastowych i trwałych zmian w sposobie funkcjonowania umysłu. Fascynujące jest również to, że gdy już zneutralizujesz określony wzorzec myślowy, znacznie łatwiej Ci będzie go wychwycić, gdy znów pojawi się w Twoim umyśle. Ten uzdrawiający program nauczy Cię:

 • identyfikacji negatywnych myśli,
 • kwestionowania negatywnych myśli, które wzbudzają destrukcyjne uczucia,
 • zastępowania negatywnych myśli pozytywnymi,
 • zmiany dysfunkcyjnych, nieproduktywnych lub niszczących siebie zachowań.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Iyanla Vanzant

 • Liczba stron: 

  312

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-936-5

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...