Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62476-80-0
Autor: Shirlie Roden
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

Wprowadzenie do książki

Uzdrawianie dźwiękiem

    Kiedy zostałam poproszona o napisanie wprowadzenia do tej książki, zgodziłam się natychmiast, ponieważ zarówno Shirlie, jak i ja wciąż wprowadzamy w czyn kolejne plany. To dla mnie zaszczyt znać Shirlie i prowadzić wspólnie z nią warsztaty, co zaczęłyśmy robić w 1998 roku, po siedmiu latach przyjaźni. Shirley jest yin dla mojego yang, tak jak ja jestem yang dla jej yin. W zeszłym roku podczas naszego wykładu na Festiwalu Umysłu, Ciała i Ducha w Londynie byłam świadkiem jej uzdrawiania dźwiękiem. Kiedy zaczynała, zastanawiałam się, czy nie uciec, i zadawałam sobie pytanie: „Co ja tu w ogóle robię?". Wydawało mi się to szalenie hipisowskie i moja rockandrollowa dusza chciała głośno protestować. Jednakże wystarczyło sześćdziesiąt sekund, by głos Shirlie mnie porwał i bym zupełnie się mu poddała. Jeśli to prawda, że każdy z nas ma przeznaczoną sobie ścieżkę, Shirlie z pewnością odnalazła swoją. Jest niezwykle utalentowaną uzdrowicielką, a co ważniejsze - autentyczną.
   Do wszystkich, którzy zawędrują na te strony: czytajcie, cieszcie się i ufajcie umiejętnościom Shirlie, ona nie wyprowadzi was na manowce... Kołyszcie się razem z nią...

Jestem z Tobą sercem, duszą i Duchem.
Twoja przyjaciółka i partnerka
Suzi Cjuatro

    Książka ta powstała na wyraźne życzenie uczestników moich warsztatów oraz wielu moich przyjaciół i sympatyków ze Słowenii. Jest ona jednocześnie podsumowaniem wydarzeń, które rozbudziły moją intuicję i całkowicie zmieniły tok mojego życia.
   Wychowałam się w Walii, kraju pieśni i eisteddf od*, naprzeciwko mnie mieszkała słynna śpiewaczka operowa, a ja już w młodym wieku śpiewałam i grałam na fortepianie. Każdego roku moim jedynym marzeniem było zwyciężyć w solowym Konkursie Wokalnym Dziewcząt odbywającym się podczas Eisteddfod Szkół Średnich i kilka razy udało mi się je zrealizować. Moi dwaj starsi bracia odkryli rock and roiła i założyli zespoły rockowe, a tego pamiętnego dnia, gdy Robin nauczył mnie grać dwunastotaktowego bluesa, Beethoven wyleciał przez okno, a w jego miejsce tanecznym krokiem wkroczył Chuck Berry.
    Techniki, którymi zamierzam się z Tobą podzielić, powstały na bazie mojej intuicji i doświadczenia. Wiedzę tę otrzymałam za darmo, a teraz przekazuję ją Tobie w miłości i nadziei, że można jej pozytywnie użyć, aby pomóc innym. Korzystaj z niej z radością oraz spokojem w sercu, a odkryjesz niesamowitą tajemnicę dźwięku. Bez względu na to, jaki masz głos - dobry, zły czy przeciętny - jeśli posłużysz się nim do uzdrawiania innych, on w zamian za to oczyści i wypełni energią również Ciebie. Przedstawiłam moje metody w prosty (i mam nadzieję zrozumiały) sposób, stosując jedynie podstawowe odniesienia do skal muzycznych i zapisu nutowego, dlatego że uzdrawianie dźwiękiem jest czymś, z czego może korzystać i czego może doświadczać każdy człowiek, bez względu na to, czy przeszedł muzyczne przeszkolenie i czy posiada specjalistyczną wiedzę w tym zakresie. Jeśli zatem w dalszym ciągu wydaje Ci się, że dla uzyskania efektów musisz być Kiri Te Kanawą czy Payarottim, weź głęboki oddech. Wypuść powietrze, wydając z siebie głoskę A i czytaj dalej!

Shirlie Roden Londyn, 1998

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Shirlie Roden

 • Tytuł oryginału: 

  Sound Healing: How to Use the Healing Power of the Human Voice

 • Liczba stron: 

  232

 • Wymiary: 

  148x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-62476-80-0

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Przybyłowicz

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...