Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8171-207-1
Autor: Vadim Tschenze
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

   Żyjemy w niezwykle szybkich czasach i często zapominamy, co się w życiu naprawdę liczy, nie potrafiąc spojrzeć dalej niż poza granice własnej cielesności. Nieustannie oddziałuje na nas wiele obciążeń, takich jak nadmierne wymagania, stres lub zwątpienie. Często czujemy się wyczerpani nie tylko fizycznie, ponieważ nasza dusza również bardzo cierpi. Rosyjski uzdrowiciel pokazuje, jak możemy naładować baterie i znaleźć ukojenie w tym zwięzłym przewodniku po 100 najczęstszych źródłach duchowego smutku. Prezentuje wypróbowane receptury: energetyczno-rytualne środki zaradcze, takie jak pieczęcie aury lub cierpienia, uzupełniony starożytną wiedzą szeptuch o ziołach, szkodliwych oddziaływaniach energetycznych lub magicznym alfabecie. Uzdrów swoje życie!

   Ta nowa książka jest poświęcona zagadnieniu ochrony duszy. Do duszy przynależą umysł i fizyczne ciało. Elementy te tworzą jedność. Również czakry i aura są częścią człowieka. Pole energetyczne ciała, negatywne energie i ich oddziaływania, a także przenoszenie pozytywnych częstotliwości energii z zewnątrz do duszy to istotne aspekty naszej codzienności. Zwłaszcza w czasach przesunięcia energii, którego obecnie każdy doświadcza na własnym ciele, ważne jest, aby nie tylko utrzymać energetyczny kostium w czystości, ale go również poszerzać. Niniejsza książka ma na celu pokazanie, jak się to robi i jak można wzmacniać i chronić duszę.
  Kostium energetyczny (aura) jest połączony z czakrami, pobiera energię z zewnątrz i rozdziela ją na ciało i duszę. Tym samym aura chroni duszę przed energetycznymi atakami. Czakry dostarczają energię do aury oraz do fizycznego ciała. Można je sobie wyobrazić jako wiry. Oprócz głównego systemu składającego się z siedmiu czakr (czakra korzenia, sakralna, splotu słonecznego, serca, gardła, czoła i ciemieniowa lub korony) istnieją również dalsze „subczakry”. Jednak większość uzdrowicieli w swojej pracy korzysta tylko z siedmiu głównych czakr, które powinny być zawsze aktywne. Jeśli są zablokowane, człowiek choruje.
   Czakry to „bramy wejściowe” dla energii i siły życiowej, prowadzące do duchowego ciała. Dostarczają mu żywotnej kosmicznej energii i tworzą centra energetyczne, które odpowiadają za równowagę ciała, umysłu i duszy. Czakry kontrolują organy i doprowadzają do nich energię, a gdy działają nieprawidłowo, ważne dla życia narządy oraz psychika nie są w nią dostatecznie zaopatrywane i mogą zachorować. Czakry są zatem odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Pozostają wprawdzie niewidoczne, jednak można się nauczyć wyczuwać każdą z nich.
Po następującym teraz szczegółowym opisie siedmiu głównych czakr znajdziesz dwa ćwiczenia dotyczące tego zagadnienia. Nie dziw się, że kolory czakr stały się bardziej nasycone. Wszystkie czakry aktywnie ze sobą współpracują i w międzyczasie wymieniają się barwami. To jednak subiektywne spostrzeżenie, dlatego osobiście uważam, że znaczenie kolorów czakr jest raczej przeceniane.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Vadim Tschenze

 • Tytuł oryginału: 

  Meine 100 Seelenschützer: Spirituelle Praktiken, die uns stark machen

 • Liczba stron: 

  280

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8171-207-1

 • Rok wydania: 

  2019

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...