Wczytuję dane...
KOD: 978-83-66380-73-8
Autor: Judith Orloff
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788366380738
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Feeria

Dla każdej wrażliwej osoby, której nie raz już powiedziano, aby w końcu wzięła się w garść (i dla tych, którzy czasem mają ochotę powiedzieć coś takiego komuś bliskiemu).
Czujesz się przytłoczony atmosferą panującą w pracy? Jesteś bezradny wobec smutku przyjaciela, więc zamykasz się w sobie? Ostra uwaga wypowiedziana przez kogoś bliskiego wprawia cię w przygnębienie?
Jeśli tak, jesteś osobą empatyczną, a może nawet wysoko wrażliwą. Jaka jest między nimi różnica?
Judith Orloff twierdzi, że osoba empatyczna odczuwa głęboką potrzebę bliskości z człowiekiem odczuwającym radość lub ból, osoba wysoko wrażliwa zaś jest wyczulona na wszelkie zmiany nastroju, emocje i stany psychiczne innych, a przy tym jest pozbawiona ochrony, jaką dysponuje większość ludzi. Łatwo ją więc zranić.
Ta praktyczna książka została stworzona, aby wesprzeć i podbudować zarówno osoby wysoko wrażliwe, jak i te, które chcą rozwinąć swoją wrażliwość, żeby umieć troszczyć się o innych w świecie pozbawionym empatii. Ponadto pomaga ona ludziom o delikatnej konstrukcji psychicznej w podejmowaniu wyzwań i pozwala lepiej zrozumieć własne potrzeby. Jest też cennym źródłem informacji dla tych, którzy osoby wysoko wrażliwe mają w swoim otoczeniu.

Detale

 • Autor: 

  Judith Orloff

 • Format: 

 • Ilość stron: 

  480

 • ISBN: 

  9788366380738

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2020

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...