Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61011-32-3
Autor: Maja Błaszczyszyn
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Interspar

Wprowadzenie do książki

Dieta płodności. W zgodzie z naturą

   Po wieloletnim śledzeniu literatury poświęconej leczeniu bezpłodności oraz w wyniku własnych obserwacji doszłam do ciekawych wniosków, którymi pragnę się z Wami podzielić.
  Od dawna interesuję się zagadnieniem bezpłodności. Prawie trzydzieści lat wykonywałam i wykonuję oznaczenia przeciwciał antyplemnikowych oraz badanie nasienia.
   Uderzające stało się dla mnie następujące zjawisko: przed laty norma plemników w nasieniu wynosiła powyżej 50 milionów w lmm3. 100 milionów i powyżej. Od kilkunastu lat już takich wartości w ogóle nie obserwuję, a norma obecnie wynosi około 20 milionów. Ta wartość dawniej uznawana była za znak bezpłodności.
   Wydaje się, że wpływ na zmniejszającą się stale liczbę plemników, a także ich żywotność ma zmieniający się styl życia społeczeństwa. Mamy coraz mniej ruchu, powietrze i woda są coraz bardziej zanieczyszczone, odżywianie znacząco odbiega od zdrowego. Narażeni jesteśmy na coraz silniejsze i częstsze stresy.
  W efekcie coraz więcej par ma trudności z poczęciem dziecka. Dawno zauważyłam, że zmiana stylu życia wiele może odmienić. Podobnie psychoterapia, w przypadku gdy blokady psychiczne uniemożliwiają poczęcie.
   Najważniejszą rolę odgrywa zmiana sposobu odżywiania oraz zestawy ćwiczeń, które są w stanie usprawnić insulinowrażliwość i umożliwić poczęcie. Proste zmiany w diecie i regularne ćwiczenia nie są trudne do zastosowania. Istnieje również szereg suplementów oraz zabiegów medycyny naturalnej, które mogą być pomocne w staraniach o dziecko.
 Możecie wypróbować ten program oddzielnie lub włączyć go w już stosowaną procedurę medyczną, dla której nasz program będzie stanowić doskonałe wsparcie zwiększające szanse poczęcia, a następnie wsparcie zdrowej ciąży.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Maja Błaszczyszyn

 • Liczba stron: 

  96

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-61011-32-3

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...