Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65846-23-5
Autor: Barbara Simonsohn
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788365846235
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Vital

Wprowadzenie do książki

Domowe sposoby eliminujące zakwaszenie organizmu

  Cechą szczególną książki Domowe sposoby eliminujące zakwaszenie organizmu, wyróżniającą ją wśród innych publikacji na temat acydozy, jest jej całościowy charakter, opis oddziaływania odkwaszenia nie tylko na ciało, ale też na psychikę i duszę. Nadmierne zakwaszenie oznacza ostatecznie zbyt głębokie ześlizgnięcie się w kierunku bieguna archetypowo męskiego, co uniemożliwia też głębokie doświadczenia duchowe.

  O ile mi wiadomo, jest to pierwsza książka na temat terapii acydozy według metody Renate Collier uwzględniająca jej genialne masaże i zawierająca odpowiednie wskazówki, jak je samodzielnie wykonać, na przykład automasaż głowy i karku, brzucha oraz nóg i stóp.
   Życzę więc niniejszej książce Barbary Simonsohn zasłużonego sukcesu, a medycynie, aby otworzyła się na jej sugestie, zweryfikowała je, uznała i zrealizowała – im wcześniej, tym lepiej. Pacjentkom i pacjentom dopomogą one prowadzić życie w większym stopniu wolne od bólu, zrelaksowane, sprężyste, ba, bardziej żwawe, a skoro pozbawiają sprzyjającego środowiska wielkie plagi współczesności, jakimi są nowotwory złośliwe i stany zapalne, mają do zaoferowania autentyczną profilaktykę.

  Nadmierne zakwaszenie organizmu należy dzisiaj do największych problemów zdrowotnych. Nasz sposób odżywiania, niedostateczna ilość ruchu i nadmierny stres zaburzają równowagę kwasowo-zasadową. Następstwami są ociężałość, depresja, wypalenie oraz choroby takie jak osteoporoza, reumatyzm, cukrzyca czy miażdżyca.

   Autorka jest ekspertką od żywienia i zdrowia. W swojej najnowszej książce pokazuje jak pokonać zakwaszenie i pozostać zdrowym, sprawnym i pięknym aż do podeszłego wieku. Ta prosta i naturalna terapia odkwaszania opiera się na metodach jej nauczycielki dr Renate Collier, która udowodniła, że kwasy odkładają się przede wszystkim w tkance łącznej i jelitach.

   Dzięki głodówkom, masażom tkanki łącznej, okładom, ćwiczeniom tułowia, odprężeniu i zasadotwórczemu odżywianiu się odzyskasz energię oraz szczęśliwe, harmonijne życie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Barbara Simonsohn

 • Tytuł oryginału: 

  Azidose-Therapie Wie Sie Ihren Körper natürlich entsäuern

 • Liczba stron: 

  176

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-65846-23-5

 • Tłumacz: 

  Piotr Lewiński

 • Rok wydania: 

  2017

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...