Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-613-5
Autor: Richard Gordon
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Kwantowe uzdrawianie. Od medycyny do cudów

Dotyk KwantowyJest to drugie wydanie książki Dotyk Kwantowy wydane po raz pierwszy nakładem wydawnictw Medium.
Aktualne wydanie zostało wydane pod zmienionym tytułem Kwantowe uzdrawianie przez wydawnictwo Studio Astropsychologii.

   Dotyk kwantowy to metoda uzdrawiania dotykiem, którą dosłownie trzeba zobaczyć, by samemu się o niej przekonać i w nią uwierzyć. Dotykając bardzo delikatnie siebie lub innych, można w znaczący sposób przyspieszyć regenerację organizmu. Rezultat pojawia się tak nagle i jest tak niezwykły, że prawie można zobaczyć, jak dzięki delikatnemu dotykowi kości spontanicznie ustawiają się w prawidłowej pozycji. To ciało decyduje o ich położeniu, dlatego my nie musimy się niczym martwić. Oprócz uzyskiwania właściwej postury ciała, w szybkim tempie ustępują bóle i stany zapalne, zaś organy, układy i gruczoły zaczynają funkcjonować w zrównoważony sposób.
   Aby przygotować się do wykonywania tej techniki, trzeba po prostu nauczyć się różnych technik oddechowych, medytacji, świadomości ciała oraz pozycji rąk. Osoby stosujące zasady i techniki opisane w tej książce mogą błyskawicznie stać się niemalże specjalistami w dziedzinie dotyku kwantowego, ponieważ zdolność do uleczania to wrodzona część natury człowieka. Podobnie jak nowe samochody zjeżdżające z linii produkcyjnej są wyposażone w kierownicę, szyby i drzwi, tak też zdolność do udzielania pomocy innym jest automatycznie wbudowana w układ człowieka. Tak jak dzieci potrafią nauczyć się chodzić, mówić, śmiać, płakać i kochać, wszyscy możemy uzdrawiać innych.
    Kiedy już zdobędzie się umiejętność dotyku kwantowego, nigdy się jej nie zapomina - to jak jazda na rowerze. Zanim zaczniemy na nim jeździć, sam pomysł usadowienia się na siodełku i pokierowania tym pojazdem z dwoma cienkimi kołami wydaje się wręcz niemożliwy. Kiedy robimy to po raz pierwszy, mamy wrażenie, że dzieje się cud, jednak po jakimś czasie staje się to całkowicie naturalne. Kiedy po raz pierwszy obserwujemy rezultaty stosowania dotyku kwantowego, często doświadczamy czegoś zaskakującego i niezapomnianego. Jednak podobnie jak w przypadku nauki jazdy na rowerze, także tutaj to, co wydawało się czymś cudownym, z czasem przeradza się w naturalny, a nawet spodziewany proces. Oprócz tego odczuwamy ogromną radość i mamy poczucie dużej satysfakcji płynącej ze świadomości, że jesteśmy w stanie pomóc innym w powrocie do zdrowia. I jeszcze jedna mała uwaga: wierzę, że ta radość jest zaraźliwa.
   Deepak Chopra napisał: „Aby pobudzić proces uzdrawiania, trzeba minąć większe poziomy ciała - czyli komórki, tkanki, organy i układy - i dotrzeć do skrzyżowania umysłu z materią - punktu, w którym wpływ zaczyna mieć świadomość”.   Wierzę, że istnieje takie miejsce, w którym przecinają się świadomość i materia, że to miejsce przecięcia istnieje na poziomie kwantowym (subatomowym) oraz że to niezwykłe połączenie pomiędzy umysłem a materią jest dla nas dostępne poprzez naszą miłość i intencję. Dzięki wykorzystaniu wewnętrznej mocy swojej miłości możemy w sposób dynamiczny i pozytywny zaktywować proces samodzielnego uzdrawiania przez organizm. Wszystkie komórki i układy, począwszy od DNA, a skończywszy na kościach, bez trudu reagują na uzdrawiające wibracje miłości.

Poniżej podaję kilka interesujących informacji o dotyku kwantowym.

   Osoby reprezentujące wszystkie modalności uzdrawiania dłońmi, które uczyły się dotyku kwantowego w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie, powiedziały mi, że ta nowa technika w znaczący sposób zwiększyła moc czy też skuteczność ich praktyki uzdrawiania. Chiropraktycy określają dotyk kwantowy jako zaawansowaną formę chiropraktyki, fizjoterapeuci zaś - jako skuteczniejszą postać fizjoterapii. Podobnie o dotyku kwantowym wyrażali się akupunkturzyści, którzy stwierdzili, że działa on jak zaawansowana forma akupunktury. Mistrzowie reiki nazywają go „wzmocnieniem reiki” lub „turbonaładowaniem”. Dotyk kwantowy łączy się z wieloma innymi technikami, wzmacniając ich skuteczność: masażem, shiatsu, jin shin do, akupresurą, terapią polarity, terapią czaszkowo-krzyżową, dotykiem terapeutycznym, dotykiem uzdrowicielskim itd.
   Dotyk kwantowy to wspaniała, niezależna forma terapii dla osób, które nie przeszły żadnych szkoleń w tym kierunku.
   Być może jest on też najprostszy do nauczenia się. Prawie każdy, już po dwóch dniach szkolenia, może nauczyć się uzdrawiać innych. To tak prosta technika, że można ją bez trudu przyswoić na podstawie informacji zawartej w tej książce. Dzieci uczą się jej zazwyczaj w tempie błyskawicznym.
   Dzięki dotykowi kwantowemu ból niemal w całości ustępuje, a przyjaciele i najbliżsi w końcu mogą rozstać się z cierpieniem. To naprawdę jedna z niezbędnych umiejętności życiowych, z którą wszyscy powinni być zaznajomieni.
   Mówiąc z czysto egoistycznego i osobistego punktu widzenia, chciałbym żyć w świecie, w którym koncepcję uzdrawiania uznaje się za realną, w którym wszyscy uzdrawiają siebie nawzajem, a człowiek może swobodnie wyrażać swoją życzliwą, hojną i dobrą naturę. Żywiąc te i wiele innych pragnień płynących z głębi serca, zapraszam na wspaniałą wspólną podróż odkrycia - odkrycia dotyku kwantowego.

Nie jest istotne, że wie się wszystko - ważne, że wie się o tym, co najistotniejsze.

- Miguel de Unamuno

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Richard Gordon

 • Tytuł oryginału: 

  Quantum-Touch. The Power to Heal

 • Liczba stron: 

  272

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-613-5

 • Tłumacz: 

  Beata Piecychna

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...