Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-654-8
Autor: Richard Gordon, dr Chris Duffield, dr Vickie Wickhorst
EAN: 9788373776548
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Kwantowy przełom

Rewolucja w uzdrawianiu

   Książka Kwantowy przełom to zaledwie tusz na papierze, ale mimo to może nas zabrać w prawdziwą, ekscytującą i niezapomnianą podróż do głębi siebie i swojego życia. Jej rezultaty z pewnością zaskoczą nie tylko nas, ale także naszą rodzinę i naszych przyjaciół. Może pomóc w odkryciu zdolności, o których wcześniej nie wiedzieliśmy lub które wyczuwaliśmy, ale do których dostępu nie znaliśmy.
   Dzięki zawartym tu technikom i ćwiczeniom książka Kwantowy przełom może pomóc w zyskaniu nowego, znacznie większego i praktycznego zrozumienia tego, czym jest istota ludzka i co potrafi zdziałać.    Poprzez ćwiczenie i zgłębianie tych zdolności można stać się nowym człowiekiem - kimś, kto żyje i działa na głębszym, rozleglejszym i dającym większe spełnienie poziomie rzeczywistości. Dzięki tej książce możemy także stworzyć nową, praktyczną wizję własnego życia: świata, w którym żyjemy oraz człowieka. To właśnie nazywamy nowym światem, doceniając, rzecz jasna, wcześniejsze dokonania innych badaczy.
   To nie są zwykłe idee. To rzeczywistości, w których możemy żyć. Zawarte tu techniki, niczym nowy system operacyjny komputera, smartfona czy tableta, mogą w zadziwiający i cudowny sposób rozszerzać nasze doświadczenia, zdolności oraz rzeczywistość. Niczym system operacyjny, dają nam swobodnie nowe otoczenie, w którym możemy żyć i pracować, a ponadto działają jak nieskończenie rozszerzająca się platforma, wspierająca szeroki i wzrastający zakres zastosowań rozwiniętych przez nas oraz przez społeczność praktyków dotyku kwantowego na całym świecie.
   Książka zawiera informacje dotyczące sposobów zastosowań dotyku kwantowego, na które wpadliśmy sami i które jednocześnie sami wypróbowaliśmy, a ponadto informacje teoretyczne i narzędzia pozwalające na rozwój i odkrywanie własnych zastosowań. Oczekujemy, że liczba zastosowań dotyku kwantowego, podobnie jak to się dzieje w przypadku aplikacji w smartfonach, tabletach czy laptopach, będzie gwałtownie wzrastać, a także że zaczną rozwijać się nowe jego domeny, o których nawet nam się nie śniło.
   W końcu przedstawiciele nauki będą musieli dostrzec, jak potężny wpływ ma dotyk kwantowy na naszą rzeczywistość. A kiedy tak się stanie, nasze rozumienie natury pogłębi się, dzięki czemu uda nam się ogarnąć nowe królestwa, które - zgodnie z naszymi oczekiwaniami - uproszczą współczesną naukę. To zwiększone rozumienie prawdopodobnie będzie stanowiło podstawę rozwoju nowych, dotychczas niewyobrażalnych technologii. Dzisiejsze najnowocześniejsze urządzenia technologiczne i biotechnologiczne staną się w porównaniu z nimi osobliwymi zabawkami z ubiegłego stulecia.

Dotyk kwantowy 1.0 i 2.0

   Ta książka stanowi całość samą w sobie. Dzięki niej możemy nauczyć się nowych, zaawansowanych technik, które zwiemy dotykiem kwantowym na poziomie II, dotykiem kwantowym 2.0 lub po prostu DK2.    Można je stosować od razu, to znaczy bez uprzedniego przygotowania do stosowania tak zwanego podstawowego dotyku kwantowego, dotyku kwantowego na poziomie I czy po prostu DK1.
   Książka zawiera wystarczająco dużo informacji, by można było z powodzeniem zacząć stosować nowe techniki DK2. Zaczynamy od krótkiego wprowadzenia w rozdziale 3, a kończymy na niezbędnych umiejętnościach z zakresu DK1, które stanowią konieczną podstawę DK2.
  DK2 działa lepiej, jeśli połączy się go z umiejętnościami z zakresu DK1. Dlatego gorąco namawiamy do nauki wszystkich umiejętności właściwych DK1, które pogłębią nasze zrozumienie oraz zdolności.    Można się ich nauczyć z książki Kwantowe uzdrowienie. Od medycyny do cudów, poprzez internetowe szkolenia wideo znajdujące się na stronie QuantumTouch.com* lub podczas warsztatów prowadzonych na żywo przez instruktorów na całym świecie.

Ekscytujące części składowe, czyli zarys książki

   Książka została podzielona na cztery części, które w coraz bardziej ekscytujący sposób pozwalają na zgłębienie dotyku kwantowego 2.0.
   Wielu autorów książek zwykle zaczyna powoli, od materiału wstępnego, rozwijając swoje najlepsze pomysły gdzieś w środku książki, zaś jej końcówkę wypełniają typowym materiałem kończącym.
   My zrobiliśmy inaczej - nasz materiał jest niezwykle interesujący bez względu na część książki, w której się znajduje. Już od początku więc wzbudzamy zainteresowanie u czytelnika, podnosząc je coraz bardziej, aż do punktu kulminacyjnego na samym końcu. Co istotne jednak, wzbudzone zainteresowanie już nie spada, ale daje początek jeszcze większej ekscytacji. Wiemy, że czytelnicy pokochają opisywany tu sposób bycia. Już nie możemy się doczekać, kiedy do naszej podróży dołączą kolejni uczestnicy. Poniżej podajemy informacje dotyczące zarysu książki i zawartości poszczególnych części.

Skąd zaczynamy?
   Część 1: zatytułowana „System operacyjny nowego człowieka”, dotyczy pracy z energią siły życiowej. Ta książka nie jest zwykłym poradnikiem zdrowotnym. To także początek nowego rozumienia tego, kim jest istota ludzka i co potrafi zdziałać. Czytelnicy niezmiennie przekonują się, że umiejętności zaprezentowane w tej części są bardzo proste i dosłownie każdy, nawet dziecko, może szybko ich się nauczyć. Nie powinno to stanowić zaskoczenia, ponieważ ta zdolność jest dla nas równie naturalna co nauka chodzenia i mówienia, z tym tylko wyjątkiem, że dopiero teraz odkrywamy, iż w ogóle w nas tkwi. Wprawdzie umiejętności właściwe DK2 prawdopodobnie rozwijają się przez całe nasze życie, jednak wspaniałe rezultaty osiąga się już od samego początku.
   Z tej części czytelnicy dowiedzą się także, dlaczego system ten zwiemy systemem operacyjnym nowego człowieka. Otwiera on nas na nowy sposób bycia, działania i doświadczania życia. To otwarty system, posiadający nieograniczoną liczbę zastosowań.

A zatem jakie są, przykładowo, te zastosowania? Gdzie możemy zacząć stosować owe podstawowe umiejętności?
   Część 2: „Podstawowe aplikacje uzdrawiające”. Właśnie tego typu zastosowań można spodziewać się w książce traktującej o uzdrawianiu ciała. Dotyczą one zmniejszania bólu, przyspieszania procesu uzdrawiania oraz pracy nad określonymi częściami i układami ciała. Ta część książki jest niezwykle interesująca, ponieważ wszystkie wymienione tu sposoby leczenia realizowane są bez zastosowania dotyku, a jedynie przy użyciu swojej miłości i intencji. Działanie to może niezwykle szybko przynieść wspaniałe rezultaty.

Dobrze, skoro bez zastosowania dotyku możemy szybko i bez trudu uzdrowić ciało - co jeszcze można zrobić, mając takie umiejętności?
  Część 3: „Nieoczekiwane zdolności człowieka”. A teraz najlepsze. Te niesamowite zastosowania ukazują nieoczekiwane zdolności człowieka, na przykład: robienie wielu rzeczy naraz, pracowanie nad dużą grupą osób w jednym czasie, pomoc ludziom w uzdrowieniu niechcianych przekonań, a także uzdrawianie poza czasem i przestrzenią. DK2 daje tak spektakularne wyniki, że nie da się tego wyobrazić.

   Jeśli nasza miłość i intencja mają taką moc czynienia tych niesamowitych rzeczy, co jeszcze można zdziałać za ich pomocą? I jakie są tego implikacje? Część 4: „Nowa nauka, nowa przyszłość”, dotyczy aspektów naukowych, wizji oraz implikacji systemu operacyjnego nowego człowieka oraz jego zastosowań. DK2 może w cudowny sposób zmienić świat poprzez redefinicję wyrażenia istota ludzka, poprzez dostarczenie nowych fundamentów lepszego życia i bardziej uczuciowego społeczeństwa, a wreszcie poprzez umożliwienie doświadczenia nowych dziedzin nauki i technologii, o których nie śniło się najlepszym ekspertom.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Richard Gordon, dr Chris Duffield, dr Vi

 • Tytuł oryginału: 

  Quantum-Touch 2.0 - The New Human: Discovering and Becoming

 • Liczba stron: 

  344

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-654-8

 • Tłumacz: 

  Beata Piecychna

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...