Najpiękniejsza ścieżka życia
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61987-37-6
Autor: Marina Sisson
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Medium

Wprowadzenie do książki

Najpiękniejsza Ścieżka Życia

     Odwieczne są marzenia ludzi o szczęściu i tęsknota do życia w dobrobycie, ale mało kto wie, że istnieją uniwersalne prawa rządzące tworzeniem rzeczywistości i że realizowanie tych zasad pozwala na osiągnięcie wszystkiego, co uważasz za ważne i cenne. Już Einstein odkrył, że w całym wszechświecie materia jest tylko pewną formą energii, a materialny wymiar naszego posiadania to przetworzona energia myśli, wyobrażeń i uczuć. Uzyskanie świadomości opartej na prawdziwym rozumieniu funkcjonowania przyrody pozwala na swobodne tworzenie nieograniczonego dobrobytu i osiąganie powodzenia w każdym przedsięwzięciu, które służy światu.
    Podstawa prawdziwego sukcesu i szczęścia leży w integracji systemu wartości, działań i tego, co posiadasz. Kiedy człowiek osiąga spójność wewnętrzną, emanuje urodą duszy i głębokim sporem, a dobra naturalne pojawią się w jego życiu z dużą łatwością.
      Z ogromną radością powitałam książkę, którą trzymam teraz w ręku. Marina Sisson nie tylko ją napisała, Marina najpierw doświadczyła każdej prawdy, którą później ubrała w słowa. Kobiety takie zanim zaczną głosić, najpierw sprawdzą, czy zasada działa. Byłam świadkiem urzeczywistniania się niejednego marzenia autorki. Były to rzeczy wielkie, jedne działy się niemal natychmiast, inne wymagały czasu, ale spełniały się wszystkie, bo marzenia takie są. Przychodzą do nas po to, aby nasze być, działać i mieć miało głęboki sens.
     A swoją drogą, zwróć proszę uwagę, że książki o pieniądzach i posiadaniu piszą z reguły mężczyźni. Ta książka pisana jest ręką kobiety i to czuje się na każdej stronie. Wszędzie obecna jest subtelność, elegancja i owa naturalność tak niezwykle charakteryzująca osobowość Mariny Sisson.
    Jej książka jest pięknym kamykiem w ogrodzie spełnionego życia. Mówi, że spójność wewnętrzna jest potężną zasadą umożliwiającą osiągnięcie mistrzostwa swojego życia. Przekonasz się, że kierując się miłością, będąc wiernym w działaniu i myśleniu, ofiarując swoje talenty innym ludziom, znając sens posiadania, zapewniasz sobie fizyczną manifestację wszystkich pragnień - nieograniczony dopływ wszelkiej obfitości, pieniędzy i powodzenia. Zauważysz także, że życie stanie się radośniejsze i pełniejsze w każdym swym przejawie. Ja mam to szczęście obcowania z prawdami, o których pisze Marina, już od kilku lat i powiem Ci, że od tamtej pory każdego dnia świat jest dla mnie coraz piękniejszy i bardziej hojny. Mam tego pełna świadomość i ogromną wdzięczność w sercu.
    Wierzę, że książka Mariny Sisson pomoże i Tobie uczynić ze swojego życia prawdziwe dzieło sztuki, czego życzę Ci z całego serca.

Bożena Figarska

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Marina Sisson

 • Tytuł oryginału: 

  Be Do Have

 • Liczba stron: 

  138

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-61987-37-6

 • Tłumacz: 

  Sara Zięborak

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...