Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-583-1
Autor: Diana Cooper
EAN: 9788373775831
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Odpowiedź anioła

    W wieku czterdziestu dwóch lat pogrążona byłam w rozpaczy z powodu toczącego się rozwodu. Wtedy właśnie odwiedził mnie anioł. Ta świetlista istota, mająca ponad 180 centymetrów wysokości, pokazała mi fragment mojej przyszłości – zobaczyłam samą siebie stojącą na podium w sali pełnej ludzi i mówiącą o sprawach duchowych. Wszyscy zgromadzeni mieli aury w kolorach tęczy, co – jak poinformował mnie anioł – świadczyło o ich duchowej otwartości i dojrzałości.
    To chwilowe oświecenie przywróciło mojemu życiu nadzieję i sens. Nigdy wcześniej nie myślałam o aniołach, w ogóle nic o nich nie wiedziałam. Nie miałam też pojęcia o religii czy duchowości. Przez pewien czas utrzymywałam to wydarzenie w tajemnicy, a gdy już ośmieliłam się powiedzieć o nim ludziom, nie mogli przestać się dziwić: „Dlaczego ty? To niesprawiedliwe. Przecież nigdy nie byłaś uduchowiona!”. Medytowałam więc, prosząc o odpowiedź na to pytanie, i dowiedziałam się, że każdy dostaje taką wizję w którymś momencie życia, większość ludzi jednak nie traktuje jej poważnie, uznając ją za przejaw własnej wyobraźni. Ja jednak trzymałam się mojej wizji i ją urzeczywistniłam.
    Pracę z aniołami zaczęłam jednak dopiero dziesięć lat później. Wtedy to poprosili mnie, bym mówiła o nich ludziom. Przeraziłam się i odmówiłam. Kim niby byłam, żeby coś takiego robić? Na pewno wszyscy pomyśleliby, że jestem dziwaczką! Aniołowie jednak ponowili prośbę, pytając jednocześnie, czy tę pracę ma wykonać moje ego, czy Wyższe Ja. Zgodziłam się więc. Pamiętam do dziś, jak w szlafroku schodziłam z piętra, by powiedzieć córce, że w przyszłości będę nauczać o aniołach. Patrzyłyśmy na siebie zupełnie zaskoczone. Całe to zdarzenie odmieniło jednak moje życie i od tamtej pory komunikuję się z aniołami regularnie, podróżuję po świecie i szerzę ich światło.
   Później, również wypełniając szczegółowe instrukcje aniołów, napisałam dwie książki, A Little Light on Angels i Angel Inspiration (Anielskie inspiracje).
   Kilka lat później poprosili mnie o upublicznienie informacji dotyczącej Atlantydy. Zaczęło się od snu, w którym na zachętę dano mi pierwszą część duchowej powieści. Opowiadała ona o młodzieńcu imieniem Marcus, który otrzymał od tybetańskiego mnicha zwój dotyczący    Atlantydy, wraz z nakazem przetłumaczenia go i rozpowszechnienia. Zainspirowało mnie to do prowadzenia badań i poszukiwań, a skończyło się na napisaniu trylogii: The Silent Stones, The Codes of Power oraz The Web of Light. Wszystkie te książki przepełnione były informacjami duchowymi, pochodzącymi głównie z Atlantydy.
    Następnie aniołowie atlantydzcy – istoty o wysokim poziomie wibracji, przechowujące mądrość i wiedzę Atlantów – poinformowali mnie, że powracają teraz, by pomóc ludzkości. Poprosili o napisanie o złotym wieku Atlantydy – o tysiącu pięciuset latach, podczas których na Ziemi panowało niebo, a mieszkańcy posiadali dary i moce przekraczające nasze obecne wyobrażenie. Było to nie lada wyzwanie, ale aniołowie pracowali wraz ze mną i Shaaron Hutton, moją przyjaciółką, a zarazem niesamowitym medium, i wspólnie udało się nam napisać książkę pod tytułem Discover Atlantis (Atlantyda. Poznaj tajemnice zaginionego lądu).
     Później miałam aż roczną przerwę w pisaniu! Jednak gdziekolwiek się nie udałam, byłam pytana nie tylko o aniołów, ale o cały świat ducha, a także o dezorientującą rzeczywistość, jaką ludzie sami sobie stworzyli. Wygląda na to, że wszyscy się budzą i zaczynają zadawać pytania, próbując zrozumieć życie. W książce Odpowiedź anioła więc aniołowie odpowiadają na niektóre z najpopularniejszych kwestii, między innymi: Dlaczego Bóg dopuszcza do trzęsień ziemi? Gdzie był anioł, gdy umierało tamto dziecko? Gdyby rzeczywiście istniał jakiś Bóg, to z pewnością nie dopuściłby do zaistnienia wszystkich tych złych rzeczy? Co spowodowało ataki z 11 września? Gdzie leżała Atlantyda i dlaczego upadła? Mam nadzieję, książka Odpowiedź anioła ta przyniesie czytelnikowi spokój i jasność, wynikającą ze zrozumienia wspaniałego boskiego porządku.
     Każdy ma własnego stróża, więc i ty posiadasz anioła, którego zadaniem jest ci pomagać. Choć możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, obecność swojego anioła można wyczuć. Mimo że otacza cię wiele aniołów, mogących odpowiedzieć na twoje pytania, to najłatwiej ci będzie otrzymywać odpowiedzi od dobrze ci już znanego, własnego anioła stróża.
     Możesz połączyć się z aniołami, by uzyskać odpowiedzi zarówno na osobiste pytania, jak i te dotyczące wszechświata. Poniżej znajduje się kilka metod, które możesz wypróbować. Jeśli w trakcie wizualizacji towarzyszą ci uczucia inne niż miłość i spokój, to znaczy, że nie kontaktujesz się z aniołem światła, gdyż taki anioł zawsze otula spokojem i udziela pełnej miłości odpowiedzi. W przypadku doznania innych uczuć po prostu wyobraź sobie, jak spowija cię niebieska peleryna ochronna i otwórz oczy.

By nawiązać kontakt z aniołem stróżem:
1. Usiądź wygodnie w cichym miejscu, gdzie nikt nie będzie ci przeszkadzać.
2. Jeśli to możliwe, zapal świecę z intencją nawiązania łączności ze swoim aniołem stróżem.
3. Swobodnie oddychaj. Wraz z wdechem koncentruj się na miłości, a wraz z wydechem – na spokoju.
4. Gdy już poczujesz się rozluźniony, zacznij wdychać miłość, a wydychać kolor złoty, aż cały znajdziesz się w złotym kokonie.
5. Wyobraź sobie, poczuj albo po prostu pomyśl, że przed tobą stoi twój anioł stróż. Możesz poczuć dotyk lub zapach perfum, lecz może też nie wydarzyć się nic. Ufaj jednak, że anioł jest obok, przyciągnięty twoimi myślami o nim.
6. Jasno sformułuj pytanie, jakie chcesz mu zadać.
7. Siedź w ciszy, przez kilka minut skupiając się na rozluźnieniu ciała.
8. Odpowiedź możesz otrzymać właśnie w tym czasie, może jednak będziesz musiał poczekać; niektóre odpowiedzi spadają na nas w najmniej spodziewanym momencie.
9. W czasie wykonywania tego ćwiczenia otworzyłeś się, wyobraź więc sobie teraz, że zagarniasz swą aurę niczym pelerynę, a następnie umieść przed i za sobą, po obu swoich bokach, a także pod nogami i nad głową ochronny symbol, taki jak krzyż prosty lub ankh. Możesz też zechcieć otoczyć się złotym światłem.
10. Następnie otwórz oczy.
11. Bądź cierpliwy! Powtarzaj to ćwiczenie aż do chwili, gdy otrzymasz odpowiedzi na swoje pytania.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Diana Cooper

 • Tytuł oryginału: 

  Angel Answers

 • Liczba stron: 

  356

 • Wymiary: 

  148x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-583-1

 • Tłumacz: 

  Ischim Odorowicz

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...