Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8171-902-5
Autor: Michael Sandler
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788381719025
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Proste techniki, dzięki którym nauczysz się posługiwać pismem automatycznym i połączysz się ze swoją podświadomością

Jak połączyć się ze światem duchowym, by odnaleźć drogę do prawdziwego szczęścia i spełnienia marzeń?

  Niektórzy z nas nie mają najmniejszego kłopotu z podejmowaniem decyzji. Dla innych to prawdziwa droga przez mękę. Pół biedy, gdy decyzja dotyczy wyboru, co zjeść na obiad. Co jednak, gdy zależy od niej szczęście osobiste lub sukces zawodowy. W takich sytuacjach wielu z nas traci pewność siebie. Jednak okazuje się, że pomoc mamy w zasięgu ręki (dosłownie).

   Jak otrzymać właściwą odpowiedź na wszystkie nurtujące nas pytania? Istnieje proste i skuteczne narzędzie, umożliwiające komunikację z uniwersalną mądrością wszechświata. Jest nim pismo automatyczne, którego sekrety odkrywa niniejsza książka. Dzięki niej dowiesz się, jak dostępną każdemu czynność pisania przekształcić w duchowy channeling. Nauczysz się zasad pisma automatycznego i będziesz je stosował w praktyce, by dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu. Jak przekonuje Autor, pismo automatyczne idealnie wpisuje się w najbardziej palące potrzeby współczesnego człowieka. Nieważne, czy dotyczą szwankującego zdrowia, czy braku pieniędzy, strachu przed pandemią lub politycznymi zawieruchami. Pismo automatyczne przyniesie nie tylko pocieszenie, ale także uleczy umysł. Przeprogramuje podświadomość, by zmienić niepokój i stres w pozytywną energię.

Pismo automatyczne — odkryj moc swojej podświadomości!

Nie musisz być specjalistą od parapsychologii, by używać pisma automatycznego

Pismo automatyczne praktykowane jest od tysięcy lat. Czasami określano je mianem channelingu, innym razem – psychografii czy pisania duchowego. Niezależnie od użytej nazwy jego celem było uruchomienie procesu poznania opartego na intuicji i komunikacji ze światem duchowym. Naukowcy udowodnili, że w trakcie stosowania pisma automatycznego w mózgu zachodzą zmiany. Mianowicie „wyłączają się” obszary odpowiadające między innymi za dobór słownictwa i pisanie. Oznacza to, że źródło przekazu powstającego podczas automatycznego pisania leży poza naszym racjonalnym umysłem. Co więcej, w trakcie tego procesu możliwe jest przeprogramowanie p

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Michael Sandler

 • Tytuł oryginału: 

  The Automatic Writing Experience (AWE): How to Turn Your Journaling into Channeling to Get Unstuck, Find Direction, and Live Your Greatest Life!

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8171-902-5

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...