Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-445-2
Autor: Sylvia Browne, Lindsay Harrison
EAN: 9788373774452
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Prawda i fałsz o zdolnościach parapsychicznych

   Gdy nastają trudne czasy, poddajemy swoje życie ponownej ocenie. Otwieramy swoje serca i oczy na nowe sposoby patrzenia na otaczający nas świat. Jestem duchowym medium już od ponad pięćdziesięciu lat. Właśnie teraz mnóstwo klientów zwraca się do mnie z prośbą o pomoc. Codziennie obcuję z ludźmi, którzy stają przed trudnymi pytaniami i są w ciężkiej sytuacji. Ich problemy jeszcze wzmagają na sile przez niefortunne wydarzenia, które następują w otaczającym nas świecie.
   Niektórzy dochodzą do siebie po tym, jak stracili swoich bliskich, rozpadło się ich małżeństwo, stracili pracę, dom, pieniądze czy podstawowe poczucie fizycznego i emocjonalnego dobrobytu.
Inni walczą z uczuciem przygnębienia, złości, zdrady, pustki, samotności, strachu przed nieuchronnie zbliżającym się, niemożliwym do zdefiniowania niebezpieczeństwem ciemności.
    Jeszcze inni stwarzają w swoim życiu pozory. Brak im entuzjazmu. Nie potrafią sobie przypomnieć, kiedy ostatnio szczerze się śmiali czy wierzyli w coś, co naprawdę się liczy.
     W niektórych ludziach trudne czasy mogą wyzwolić to, co najgorsze. Weźmy pod uwagę pozbawione skrupułów gigantyczne korporacje, które z jednej strony wypłacają premie w wysokości iluś milionów dolarów, a z drugiej szykują innym zwolnienia z pracy, czy na przykład instytucje udzielające kredytów hipotecznych, które wciskają niczego nie spodziewającym się pożyczkobiorcom podejrzane pożyczki. A są przecież i takie media, które chcą wzbogacić się na czyimś nieszczęściu czy naiwności ludzi w potrzebie.
    Jednocześnie jednak widok wielu hojnych ludzi, którzy zaoferowali swoją pomoc cierpiącym, dodaje mi otuchy. Są tacy, którzy nie zamykają ani drzwi, ani swojego serca przed członkiem rodziny, który stracił pracę. Istnieją ludzie towarzyszący przyjacielowi w biedzie. Bez względu na to, czy zdajesz sobie z tego wszystkiego sprawę, czy nie, wiedz, że kiedy wyciągasz do kogoś w potrzebie pomocną dłoń - nawet gdy nie jest to duże wsparcie - łączysz się na nowo z większym światem duchowym.
Wielu z nas pragnie się połączyć na nowo z naszą duchowością, której centrum stanowi Bóg. Tam odnajdziesz prawdę, pocieszenie, spokój, wiarę, radość, zrozumienie oraz prawdziwą nadzieję. Dotrzesz także do najprawdziwszych odpowiedzi na najprawdziwsze problemy, z którymi borykasz się każdego dnia.
    Ludzie, którzy przychodzą do mnie, wyruszyli na poszukiwania tak stare, jak ludzkość. Ja sama również wyruszyłam na takie poszukiwania. I w końcu dotarło do mnie, że to poszukiwanie nie prowadzi „gdzieś tam", lecz „tu" - do miejsca położonego głęboko w każdym z nas, gdzie nasze duchy tylko czekają, aż odkryjemy je, zgłębimy i po prostu wysłuchamy ich. Skrywają one bowiem w sobie taką mądrość, o której nawet nasze świadome umysły nie śniły. Przechowują u siebie naszą świętość i wieczność do momentu, aż powrócimy do Domu. Nie dość, że nie mają wątpliwości co do tego, że wszystko będzie dobrze, ale są pewne, że już tak jest. Nasze świadome umysły po prostu nie potrafią pojąć szerszej perspektywy, która daje nam kontekst potrzebny do zrozumienia przyczyn przydarzających się nam rzeczy.
     W książce Prawda i fałsz o zdolnościach parapsychicznych odnajdziesz drogową mapę mojej podróży do boskiego spokoju duchowości. Twym oczom ukażą się też i inne podróże, które utorowały drogę dla reszty z nas. Żywię pragnienie, że gdzieś, na którejś stronie książki, którą trzymasz w dłoniach, ponownie odkryjesz błysk świętego światła tkwiącego w tobie - błysk, z którym przyszedłeś na świat, prawo, które dał ci przy narodzinach twój Stwórca. Dzięki temu jutro, pojutrze i każdego dnia twojego ziemskiego życia będziesz żył w przekonaniu, że Bóg, Jego Aniołowie oraz nieskończony duch panujący na świecie towarzyszą ci i są w tobie. Oni tylko czekają, aż wyciągniesz do Nich swoje ręce.
- Sylyia C. Browne

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Sylvia Browne,Lindsay Harrison

 • Tytuł oryginału: 

  The Truth About Psychics

 • Liczba stron: 

  278

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-445-2

 • Tłumacz: 

  Beata Piecychna

 • Rok wydania: 

  2011

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...