Rozwój zdolności parapsychicznych
Wczytuję dane...
KOD: 83-87863-14-9
Autor: William W. Hewitt
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Medium

Fragment książki Rozwój zdolności parapsychicznych

   Wszyscy ludzie rodzą się z pewnymi zdolnościami parapsychicznymi, ale większość nigdy ich nie rozwija ani nie wykorzystuje.
Nie jestem w tej dziedzinie wielką sławą, znaną z ogólnokrajowych czasopism czy występów w telewizji. Jestem kimś zupełnie zwyczajnym, takim jak ty. Sam nauczyłem się doskonalić swoje zdolności parapsychiczne, niektóre naprawdę w poważnym stopniu, i spróbuję powiedzieć ci, jak powinieneś ćwiczyć umysł, żebyś też mógł to osiągnąć. Podzielę się z tobą wieloma osobistymi doświadczeniami z tego zakresu, żeby zorientować cię, o co chodzi w tym innym świecie.
   Stwierdzisz, że jest on nieskomplikowany i przyjazny i możesz zajść w nim tak daleko lub tak blisko, jak sam zdecydujesz.
Książka Rozwój zdolności parapsychicznych jest prosta i jasna, nie wymaga żadnych szczególnych zdolności intelektualnych ani talentu. Potrzebne ci będą jedynie otwarty umysł i chęć przeżycia przygody.
   Podaję również informacje o świecie parapsychicznym, mówię o własnych doświadczeniach (i innych znanych mi osobiście ludzi) i prezentuję ćwiczenia pomagające zwiększyć wrażliwość na te zjawiska. Każde ćwiczenie i przypadek są opatrzone numerem i tytułem.
Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek mieć przeczucie, które się dokładnie sprawdziło? Czy wiedziałeś, kto do ciebie dzwoni, zanim podniosłeś słuchawkę? Czy odniosłeś nagłe wrażenie, że powinieneś coś zrobić lub czegoś zaniechać, a później odkryłeś, że trzeba było postąpić zgodnie z tym odczuciem? Czy miałeś kiedyś wrażenie, że przeżywasz coś po raz drugi, mimo że z pewnością nic takiego wcześniej ci się nie przytrafiło? Zjawisko to zwane deja vu jest znanym psychicznym przeżyciem. Może je wywołać jedna z dwóch przyczyn:

1. Mogłeś mieć podobne lub identyczne doświadczenie w poprzednim życiu. Przeżycia ze wszystkich wcieleń są przechowywane i dostępne w umyśle. Zetknięcie się z podobnym przeżyciem w obecnym wcieleniu może przywołać pamięć podobnego wydarzenia z poprzedniego wcielenia.
2. Twój umysł zobaczył to wydarzenie w przyszłości i je zarejestrował. Teraz, kiedy dochodzi do niego naprawdę, wygląda jak powtórka filmu.

  Jeżeli kiedykolwiek miałeś takie doznania, doświadczyłeś najprostszych, najbardziej podstawowych wrażeń parapsychicznych (albo inaczej, użyłeś szóstego zmysłu). W książce Rozwój zdolności parapsychicznych powiem, jak, osiągając podstawowy poziom, zdołasz dokonać rzeczy, o których nigdy ci się nawet nie śniło.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  William W. Hewitt

 • Tytuł oryginału: 

  Psychic Development for Beginners

 • Liczba stron: 

  202

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-87863-14-9

 • Tłumacz: 

  Magdalena Banaszkiewicz

 • Rok wydania: 

  1999

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...