Wczytuję dane...
KOD: 978-83-930663-6-0
Autor: Jonette Crowley
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Biały Wiatr

Wprowadzenie do książki

Soul Body Fusion

Witaj w świecie, w którym nie ma reguł, w którym króluje synchroniczność i szczęście bez powodu. Najlepiej wyraził to Thomas A. Edison - Do diabła z regułami - my chcemy tu coś osiągnąć.
Bardzo się cieszę, że Jonette napisała tę książkę i że Wydawnictwo BIAŁY WIATR odważnie ją pochwyciło, by wydać po polsku. To książka o czarodziejce zmian, o zwykłej /niezwykłej kobiecie, o jej zwykłym/niezwykłym życiu i o procesie, który nazwała Soul Body Fusion.
Soul Body Fusion (SBF) przynosi uzdrowienie, jest jednak czymś znacznie więcej. Rozwija na wszystkich poziomach i działa we wszystkich wymiarach. Jej przeczytanie da Ci zrozumienie, klarowność, większy dostęp do mądrości, więcej miłości do siebie, przyśpieszenie w rozwoju osobistym i wiele niespodziewanych darów duchowych ....
Wierzę, że nadszedł czas na ostateczne doświadczenie naszej pełni. Wszyscy odczuwamy konieczność osobistej i globalnej transformacji. Żyjemy w bezprecedensowych czasach, pełnych niespotykanych wcześniej możliwości. Jesteśmy liderami ewolucji świadomości. Masz w ręku praktyczny podręcznik, który zawiera jasne instrukcje, wiele przykładów, oraz mistyczne : naukowe podstawy - wszystko czego potrzebujesz, aby korzystać z Soul Body Fusion dla siebie i innych.
Ta książka jest zaproszeniem do przekroczenia siebie, zaproszeniem do magicznej przygody, pełnej nadziei, uzdrowienia i pełni. Ta książka niesie w sobie energie przebudzenia. Soul Body Fusion jest darem dla Ciebie i wszystkich obecnych w Twoim życiu. Trust me! Zaufaj mi!
Aby otrzymać CUD PEŁNEJ OBECNOŚCI wystarczy Twoja intencja zestrojenia twojej fizyczności z duchem ...
Intencją Jonette jest, aby tylu ludzi w pełni zintegrowało wyższe wymiary w fizyczności, że wydźwignie to ludzkość, poprzez spontaniczny skok kwantowy, do pola świadomości, które wspiera harmonię z Ziemią, pokój, zdrowie i obfitość.
Moją intencją jest, aby jak najwięcej osób w Polsce doświadczyło tego irracjonalnie prostego procesu zestrojenia duszy z ciałem. To może podnieść nasze wibracje tak potężnie, że staniemy się promieniującym światłem nowej świadomości - bez wysiłku i bez słów.
Myślę, że największą przeszkodą w nauczeniu się Soul Body Fusion jest chęć uczynienia tego procesu bardziej skomplikowanym i dodania zbyt wielu ograniczeń czy zasad. Niemal za każdym razem, gdy robię SBF na sobie czy na innych muszę sobie powtarzać - tu nie ma żadnych zasad.
Po prostu przeczytaj tę książkę od początku do końca i spróbuj!! Udaj się na warsztaty do certyfikowanego nauczyciela SBF. Uczyń Soul Body Fusion częścią swojej codziennej praktyki i służby światu. Wybierz drogę rzadziej uczęszczaną, podążaj bezprecedensową ścieżką... Idź do przodu w swoją świetlaną przyszłość. Jonette mawia, że przyszłość nie stanie się bardziej pewna - ty po prostu staniesz się lepszym pływakiem.
Dobrego surfowania po oceanie życia! Porzuć bezpieczną przystań i wypłyń na głęboką wodę. Ta książka wskaże ci kierunek. Zaufaj sobie i swojej Duszy, która wybrała ten podręcznik.

Z miłością i szacunkiem,
Ewa Foley
Wilga, 6 sierpnia 2012

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Jonette Crowley

 • Tytuł oryginału: 

  Soul Body Fusion: The Missing Piece for Healing and Beyond

 • Liczba stron: 

  200

 • Wymiary: 

  160x230

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-930663-6-0

 • Tłumacz: 

  Monika Kowalska

 • Rok wydania: 

  2012

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...