Wczytuję dane...
KOD: 582307
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788382726213
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Vital

Czy jesteś zanieczyszczony? Oczyszczanie organizmu z pasożytów domowe sposoby

Przyjrzyj się zewnętrznemu wyglądowi swoich włosów, skóry, paznokci, zębów i dziąseł. Jak oceniasz ich stan? Zauważasz zaburzenia czy zmiany? Czy dopada cię zmęczenie koło południa, które jednak z czasem przechodzi w postać chroniczną. Wciąż pojawiające się i ustępujące bóle głowy, wahania nastroju i bóle ciała wyraźnie świadczą o zanieczyszczeniu twojego organizmu. Objawy zanieczyszczenia u każdego mogą się różnić. Jedni mają zaburzenia układu nerwowego i doświadczają przy tym na przykład depresji. U innych pojawiają się bóle stawów, dolegliwości kręgosłupa, skrócenia ścięgien, utrata masy kostnej. Jeszcze inni mają w związku z tym problemy z takimi narządami, jak na przykład wątroba, pęcherzyk żółciowy czy nerki. Są wreszcie i tacy, którzy doświadczają choroby w postaci nowotworu. Każdy z tych objawów świadczy o blokadach wywołanych przez zbędne produkty przemiany materii. Im więcej tych objawów zauważysz u siebie, tym bardziej zanieczyszczony jest twój organizm. Ta książka pomoże ci w oczyszczaniu jelit i nerek. Poznasz również terapie naturalne na oczyszczanie wątroby i domowe sposoby na oczyszczanie organizmu z pasożytów.

Oczyszczanie okrężnicy podstawowa zasad oczyszczania

Systematyczne oczyszczanie ciała wymaga zachowanie właściwej kolejności. Zanim będziesz mógł oczyścić nerki, wątrobę i chłonkę, pierwsze w kolejności będzie oczyszczanie okrężnicy. Eliminacja zbędnych produktów przemiany materii i zgodna z naturą gospodarka kwasowo-zasadowa przyczyniają się do tego, że organizm oczyszcza się, odpuszcza i uwalnia. Poprzez oczyszczenie na wszystkich płaszczyznach i wyprowadzenie toksyn z organizmu można uwolnić się od chorób i lęków. System organizmu regeneruje się i odmładza tak, że znów jesteś pełny energii i pomysłów. Najważniejsze jednak jest to, żebyś wybrał odpowiednią dla siebie terapię naturalną. W tej książce znajdziesz wiele sprawdzonych i skutecznych terapii medycyny naturalnej.

Oczyszczanie nerek, wątroby, pęcherzyka żółciowego i jelit

Jelita można traktować jak nasz drugi mózg. Jelita są też narządem hormonalnym, gdzie wytwarzane są liczne substancje przekaźnikowe, takie jak hormony płciowe, kortyzon, hormon szczęścia i tak dalej. Kiedy produkcja hormonów w jelicie zostaje zakłócona przez problemy trawienne, powstaje niedobór serotoniny, czyli hormonu szczęścia. Może to prowadzić do depresji i migreny. Nawet niepłodność można wiązać z pracą układu pokarmowego. Pamiętaj, że produkcja hormonów w jelicie bezpośrednio zależy od odżywiania. Dlatego opisane w tej książce metody oczyszczania jelit, nerek, okrężnicy są sprawdzone, a przede wszystkim skuteczne. Znajdziesz też metodę oczyszczania organizmu z pasożytów domowe sposoby, które z pewnością poprawią twoje zdrowie i wzmocnią odporność.

Azymut

 • Autor: 

  Jana Iger

 • Format: 

 • Ilość stron: 

  280

 • ISBN: 

  9788382726213

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...