Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8132-514-1
Autor: Pema Chödrön
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788381325141
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Zwierciadło

Powiedz TAK - życiu, miłości i przebudzeniu. Z pełną świadomością, tak jak żyjemy, tak odchodzimy.

PemaChdrn, autorka bestsellerowych książek, w książce Moc przebudzenia doradza, jak w nieustającym przepływie początków i końców życia odkryć wolność oraz radość.

Bez względu na to, jak bardzo staramy się temu przeciwstawiać, zakończenia zdarzają się niemal w każdej chwili - koniec oddechu, koniec dnia, koniec związku, a ostatecznie koniec życia. Każdemu końcowi towarzyszy początek, choć może nie zawsze jest to oczywiste. W książce Moc przebudzenia,PemaChdrn dzieli się mądrością, która pozwala żyć z radością i współczuciem pomimo niepewności, przyjmować nowe początki, a także przygotować siędo odejścia z ciekawością i otwartością, a nie ze strachem.

Autorka proponuje również praktyczne metody przekształcania najtrudniejszych życiowych emocji związanych ze zmianami i niepewnością w ścieżkę przebudzenia i miłości. Zgodnie z jej nauczaniem, im więcej wolności odnajdziemy w naszych sercach i umysłach, tym mniej będziemy obawiać się umierania i śmierci. Ta książka to mistrzowski kurs życia i odchodzenia.

Naucz się więc kochać życie, takim jakie jest. Z pełną świadomością, że tak jak żyjemy, tak odchodzimy.

Azymut

 • Autor: 

  Pema Chdrn, Barbara Kłębowska

 • Format: 

  210x145 mm

 • Ilość stron: 

  224

 • ISBN: 

  9788381325141

 • Oprawa: 

  twarda

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...