Wczytuję dane...
KOD: 83-87863-25-4
Autor: Gerald Loe
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Medium

   Ileż to razy, kiedy zachorował ktoś bliski, mówiłeś: „Chciałbym mu pomóc, ale nie wiem jak". Wielu ludzi pragnie pomóc sobie i innym, tylko nie wiedzą, jak to zrobić.
   Odpowiedź trzymasz w ręku: ten przewodnik pokaże ci, jak odkryć i wykorzystać naturalny dar uzdrawiania.
    Nasze psychiczne i fizyczne zdolności uzdrawiania ciała akceptuje obecnie większość lekarzy. Takie książki jak: Miłość, medycyna i cuda Berniego Segala, Anatomia choroby Normana Cousinsa sprzedaje się w milionowych nakładach. Książka Oscara Carla Simontona Triumf życia: jak pokonać raka? Wskazówki dla pacjentów i ich rodzin, opisująca wizualizację stosowaną w terapii antyrakowej, cieszy się zasłużoną popularnością. Niniejszy poradnik pomaga zrozumieć, jak doszło do tych cudów i prowadzi czytelników o krok dalej, opisując rzeczywiste i sprawdzone techniki, które można zastosować, by pomóc sobie i innym.
   Autor, Gerald Loe, jest uzdrowicielem i doskonałym instruktorem; prowadzi programy terapeutyczne i szkoleniowe w radiu i telewizji oraz uzdrawia w swojej bezpłatnej klinice działającej od dziesięciu lat.
   Po raz pierwszy usłyszałem o nim mniej więcej 30 lat temu, a przez ostatnie 10 łat korespondowaliśmy ze sobą. To naprawdę niezwykły człowiek: od 25 lat inżynier w korporacji Zenith, wynalazca, pisarz, twórca puzzli i do tego uzdrowiciel. Zapewne z zainteresowaniem przeczytacie jego życiorys zamieszczony na końcu książki.
   Gerald Loe mocno wierzy, że każdy, kto naprawdę troszczy się o drugiego człowieka, może zdobyć i wykorzystywać naturalne zdolności uzdrowicielskie. Mamy je wszyscy, ale większość z nas przechodzi przez życie, nie wiedząc, jak z nich skorzystać. Kiedy się dowiedziałem, że Gerald pisze książkę Dar uzdrawiania, ogromnie się ucieszyłem - nareszcie mamy podręcznik dla wszystkich pragnących uzdrowić siebie i innych i choć częściowo uwolnić tę planetę od chorób i cierpienia.
   Czy opisane techniki są skuteczne? Cóż, są testowane od ponad 10 lat. Ja sam stosowałem uzdrawiającą wizualizację, chcąc się wyleczyć z choroby kości, która unieruchomiła mnie na przeszło 15 lat. Po siedmiu operacjach i stosowaniu różnych rodzajów leczenia radiacyjnego oświadczono mi, że nogę trzeba amputować. Chwytając się ostatniej deski ratunku, zastosowałem uzdrawiającą wizualizację podobną do tej, której można nauczyć się z tej książki. Od 15 lat jestem zdrowy i wiodę normalne życie, dysponując obydwiema sprawnymi nogami.
   Wiem, że to działa. Teraz twoja kolej. Skorzystaj i ciesz się z daru, a także ze zmian dokonywanych w swoim świecie. Wystarczy się postarać i zastosować do podanej instrukcji.
Przyjemnej lektury,

Dr Tag Powell

KSIĄŻKA DAR UZDRAWIANIA JEST NAŁADOWANA ENERGIĄ!

   Chcąc ci ułatwić uświadomienie sobie obecności tej cudownej siły, NAŁADOWAŁEM KSIĄŻKĘ DAR UZDRAWIANIA ENERGIĄ! Być może trzymając ją w ręku, już to odczułeś. Może w ogóle zwróciłeś uwagę na książkę Dar uzdrawiania właśnie dlatego, że przyciągnął cię ładunek jej energii. Jeśli jesteś sceptykiem i uważasz, że nie ma żadnej energii, bo ty jej nie czujesz, wystarczy wręczyć książkę małemu dziecku i zapytać, co odczuwa. Najczęściej dziecko opisuje swoje odczucia jako mrowienie.
  Jak to zrobiłem? Zapewniam cię, że nie ustawiłem się na końcu linii montażowej, aby dotknąć każdego egzemplarza. Nie musiałem tego robić. Dowiesz się wkrótce, w jaki sposób energia podąża za naszymi myślami i decyzjami.
   W zasadzie wystarczyło moje postanowienie, aby każdy egzemplarz książki Dar uzdrawiania był naładowany energią - dzięki temu łatwiej będzie czytelnikowi zostać dobrym uzdrowicielem albo lepszym człowiekiem, jak tego pragnie. Już widzę oczyma wyobraźni, że ten cel zostaje osiągnięty, i dziękuję za to Bogu. Boski wszechświat ma dość energii, więc naładowanie tej książki nie spowoduje żadnych strat.
Oby Dar uzdrawiania stała się błogosławieństwem dla was wszystkich!

Gerald M. Loe

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Gerald Loe

 • Tytuł oryginału: 

  The Gift of Healing: How to Receive and Use Your Natural Healing Powers

 • Liczba stron: 

  234

 • Wymiary: 

  125x195

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-87863-25-4

 • Tłumacz: 

  Anna Kominiak Michalska

 • Rok wydania: 

  1999

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...