Wczytuję dane...
KOD: 83-87025-48-8
Autor: Richard Gordon
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Medium

Kwantowe uzdrawianieNowe wydanie książki nosi tytuł Kwantowe uzdrawianie i zostało wydane nakładem wydawnictwa Studia Astropsychologii.

Uzdrawiająca moc dłoni

Ludzie praktykujący poszczególne metody uzdrawiania za pomocą rąk, którzy uczyli się dotyku kwantowego w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie, opowiadali mi, że ta technika znacznie zwiększyła siłę oddziaływania i skuteczność ich zabiegów uzdrowicielskich. Kręgarze uważają dotyk kwantowy za zaawansowaną formę kręgarstwa. Fizjoterapeuci uważają go za formę fizjoterapii o zwiększonej skuteczności. Podobnie, akupunkturzyści mówili mi, że działa on jak zaawansowana forma akupunktury. Mistrzowie reiki nazywają go „wzmocnieniem reiki" albo „reiki z turbodoładowaniem". Dotyk kwantowy daje się znakomicie łączyć z wieloma innymi technikami - masażem, shiatsu, jin-shin-do, akupresurą, polarity, terapią czasz-kowo-krzyżową, dotykiem terapeutycznym, dotykiem uzdrawiającym itd. - podnosząc ich skuteczność.
Dotyk kwantowy może być też z powodzeniem stosowany samodzielnie, również przez osoby, które nie mają żadnego przygotowania.
Możliwe, że jest to najłatwiejsza do nauczenia się technika uzdrawiania. Prawie każdy może w ciągu jednego, dwóch dni posiąść niezwykłe umiejętności uzdrowicielskie. Jest to tak łatwe, że możesz z łatwością nauczyć się tego z niniejszej książki. Dzieci zwykle uczą się tej metody niemal natychmiast.
Dotyk kwantowy pozwala człowiekowi nieść innym, przyjaciołom i najbliższym, ogromną ulgę w bólu i cierpieniu. Doprawdy, jest to jedna z najważniejszych umiejętności życiowych, którą wszyscy powinniśmy opanować.
Z czysto egoistycznych, osobistych względów chciałbym żyć w świecie, w którym uzdrawianie będzie uważane za realność i powszechnie praktykowane, w którym ludzkość chętnie będzie przejawiać swą dobrą i szlachetną naturę. Ze względu na to i wiele innych pragnień mego serca,zapraszam cię, abyś wyruszył wraz ze mną na cudowną wyprawę odkrywczą - wyprawę do krainy dotyku kwantowego.
Me chodzi o to, żeby wiedzieć wszystko - wystarczy wiedzieć to, co ważne.

Miguel de Unamuno

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Richard Gordon

 • Tytuł oryginału: 

  Quantum-Touch: The Power to Heal

 • Liczba stron: 

  237

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-87025-48-8

 • Tłumacz: 

  Jerzy Paweł Listwan

 • Rok wydania: 

  2005

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...