Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-606-7
Autor: Pete A. Sanders Jr.
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 6.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Kurs rozwoju zdolności parapsychicznych

Czym jest Free Soul i jak to się zaczęło?

   Choć przygotowując się do studiów medycznych na MIT studiowałem podstawowe nauki „twarde”, takie jak biologia, chemia i biochemia, znalazłem prawdziwą niszę na wydziale psychologii. Pochłonęły mnie zajęcia i prace laboratoryjne nad psychologią fizjologiczną i działaniem mózgu. Mówiąc prościej, studiowałem ludzki mózg i zmysły - wszystko, co o nich wiemy i wszystko o ich jeszcze nietkniętych i nieograniczonych możliwościach.
   Kiedy skończyłem MIT, przyjęto mnie na Harvard Medical School, ale po głębokim zastanowieniu zrezygnowałem z tej oferty i postanowiłem obrać inną ścieżkę kariery.
   Na MIT, jak zobaczycie w kolejnym rozdziale, odkryłem zasady i techniki, które według mnie mogą przywrócić każdemu drzemiące w nas zdolności parapsychiczne. Wiedziałem, że na tym polu istniała większa  potrzeba odpowiedzialnej pracy niż w sferze medycyny tradycyjnej. Czułem, że służąc w ten sposób mogę dotknąć i poprawić życie większej grupy ludzi. Byłem zdania, że osoby poszukujące rozwoju parapsychicznego mają prawo do nauki bez konieczności wydawania dużych kwot pieniędzy lub przystąpienia do jakiejś grupy wyznaniowej. Moim celem było znalezienie sposobu na udostępnienie szerokiej rzeszy ludzi niedrogiej i bezwyznaniowej edukacji parapsychicznej. W 1980 roku, po podróżach do różnych części świata w celu przetestowania moich teorii i technik w różnorodnych środowiskach i kulturach, osiągnąłem ten cel, zakładając    Free Soul (Wolna Dusza). Jest to organizacja non-profit udostępniająca rewolucyjne techniki samonauczania rozwoju zdolności pozazmysłowych i poszerzania ludzkiego potencjału. Free Soul posiada obecnie setki instruktorów oferujących zajęcia na terenie Stanów Zjednoczonych oraz kursy na kasetach i podręczniki. (W celu uzyskania dalszych informacji proszę o kontakt na adres Free Soul, EO. Box 1762, Sedona, Arizona 86336).
   Nie ma wątpliwości co do tego, że potencjał parapsychiczny istnieje. Powstaje pytanie: czy zamierzasz go rozwinąć dla siebie, czy pozwolić, by pozostał zablokowany i niewykorzystany? Odpowiedź znajdziesz w tej książce. Obejmuje ona podstawowe elementy nauczania Free Soul wraz z ćwiczeniami na samopoznanie i szerokim spektrum doświadczeń osobistych z zakresu parapsychologii. Pokaże ci ona, w jaki sposób rozwinąć i udoskonalić twoje własne zdolności parapsychiczne.
    Pozwól, że przedstawię ci przedsmak tego, co cię czeka. Rozdział 1 opowiada historię odkrycia przeze mnie czterech obszarów parapsychicznego odbioru w ciele otwierających przed tobą cztery kanały parapsychiczne. Rozdziały od 2 do 5 włącznie dokładnie opisują, w jaki sposób wykorzystać te cztery parapsychiczne zmysły. Każdy rozdział przedstawia również cechy osobowości towarzyszące poszczególnym zdolnościom parapsychicznym. Dowiesz się w ten sposób, jak najlepiej postępować z innymi i jak uzyskać nowe klucze do osiągnięcia sukcesu zawodowego i osobistego.
   Rozdział 6 odkrywa świat aury - jak wyczuwać i interpretować pole energetyczne ciała i jak wykorzystać tę nową wiedzę dla osobistych korzyści. Rozdziały 7 i 8 przenoszą cię poza zwykłą wrażliwość parapsychiczną do wyższych potencjałów, które pomogą ci obniżyć stres, uzdrowić się, zwiększyć kreatywność i poszerzyć granice świadomości poza świat trójwymiarowy.
   Rozdział 9 to twoja brama do jutra. Na przykładach doświadczeń absolwentów metody Free Soul dowiesz się, jak poszerzyć twoje nowo nabyte umiejętności parapsychiczne i zrobić krok w kierunku panowania nad własnym przeznaczeniem.

Przed tobą bezkresna przestrzeń

   Kiedy odpowiesz na wyzwanie poszukiwania swojego najwyższego potencjału, rozpocznie się najwspanialsza podróż twego życia. Przed tobą rozpościera się niezmierzona przestrzeń twojego umysłu, psychiki i duszy. Podróż w nowe terytoria nie jest ani niebezpieczna, ani trudna. Jednakże wymaga odwagi, aby eksplorować, zmieniać i wzrastać. Ta książka i klucze, które zawiera da ci podstawy i potrzebne wsparcie, by obrócić tę podróż w rzeczywistość.
   Wiedz, że to, czego oczekujesz od tej książki jest możliwe. Co ważniejsze, wiedz, że nauczenie się, jak znaleźć to, czego szukasz jest bezcenne. Mądrość uzyskana z tych poszukiwań da ci więcej niż tylko wiedzę. Dzięki niej uzyskasz swobodę bycia nieograniczonym. Takie jest twoje prawo dane ci od urodzenia jako Wolna Dusza.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Pete A. Sanders Jr.

 • Tytuł oryginału: 

  You Are Psychic!: The Free Soul Method

 • Liczba stron: 

  296

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-606-7

 • Tłumacz: 

  Jolanta Kulig

 • Rok wydania: 

  2013

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...