Wczytuję dane...
KOD: 83-7377-240-5
Autor: D. Harald Alke
EAN: 8373772405
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Leksykon terapii naturalnych

   Poprzez zastosowanie porad zawartych w tej książce możecie pozytywnie zmienić swoje życie. Dzięki opisanym tu metodom możemy zaoferować sobie oraz innym ludziom pomoc w osiągnięciu lepszego życia. Rozszerzcie swoją wiedzę!
   Książkę Leksykon terapii naturalnych napisałem, byście mogli nauczyć się zastosowania skutecznych metod osiągania sukcesu w prosty sposób. Jest dużo fachowej literatury o podobnych metodach terapii, jednak fachowe pozycje są często bardzo obszerne, a ponieważ zostały napisane przez psychologów, terapeutów i lekarzy, posiadają specjalistyczne pojęcia, które są zazwyczaj niezrozumiałe dla prostych ludzi. Ponadto sposób myślenia autorów wydaje się skomplikowany. W ten sposób terapeuci uniemożliwiają ludziom w łatwy sposób nauczyć się pomagać samym sobie. Dzięki temu zapewniają sobie stałych klientów i prowadzą interesy.
   Jestem zdania, że każdy człowiek powinien otrzymać szansę zdobycia umiejętności pomagania sobie i swojej rodzinie. Wiedza o różnych metodach terapii jest interesująca i korzystna, bynajmniej tutaj znajdziecie prezentacje, które każdy może zrozumieć!
   Leksykon terapii naturalnych pomoże zrozumieć, jak funkcjonuje wasza psychika i jak powstają problemy, które być może macie. Aby przeanalizować swoje własne blokady, możecie popracować ze swoim partnerem życiowym, przyjacielem lub przyjaciółką. Nie miejcie żadnych obaw! Być może jest to dla was nowe, ale sami możecie bardzo dobrze poznać i zrozumieć, jak powstały wasze problemy.
   Dysponując tą wiedzą możecie pomagać innym ludziom i otworzyć mały instytut doradztwa i leczenia. Jeśli chcecie więcej dowiedzieć się o tych metodach, kupcie z każdej dziedziny jeszcze jakąś specjalistyczną książkę. Jeżeli jesteście zainteresowani spirytystyczną drogą rozwoju osobowości, przeczytajcie moją książkę o treningu energetycznym, leczeniu czakramów, treningu autogennym, psychocybernetyce i o piramidach energetycznych Ho-rusa. Wszystko razem ukaże  bardzo obszerną i głęboką wiedzę o leczeniu oraz pomocy własnej psychice.
   Wszystko jest zawarte w prostych słowach i przystosowane do prywatnego studiowania. Jeśli jesteście już w trakcie leczenia, znajdziecie tu wiele cennych wskazówek, by uzupełnić i polepszyć waszą pracę. Życzę wielu sukcesów na waszej dalszej drodze życia!

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  D. Harald Alke

 • Tytuł oryginału: 

  Heile dich selbst

 • Liczba stron: 

  242

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  83-7377-240-5

 • Rok wydania: 

  2006

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...