Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64769-17-7
Autor: Tinus Smits
EAN: 9788364769177
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: enso publishing

    W niniejszej publikacji podjąłem próbę przekazania rodzicom autystycznych dzieci i innym zainteresowanym osobom jak największej ilości informacji na temat leczenia autyzmu i zaburzeń zachowania. Wiele opisanych przykładów pokazuje, jak działa izoterapia, przywracając bezpośrednio równowagę osłabionej energii. Ta terapia daje również cenną i wiarygodną informację odnośnie różnych przyczyn, które doprowadziły do autyzmu i innych głębokich zaburzeń u naszych dzieci. Oczywiście wiele jest jeszcze do odkrycia, ale w tym momencie mogę powiedzieć, że większość przyczyn zostało już zidentyfikowanych. W ciągu kilku lat na całym świecie pojawią się terapeuci CEASE, a gromadzenie danych - szczególnie dotyczących czynników sprawczych - będzie ogromnie wzrastać.

   W efekcie wysiłków Tinusa otwierającego nowe horyzonty dotarliśmy do punktu w świecie Medycyny Komplementarnej i Alternatywnej (CAM), w którym nasze zabiegi nie są już przywilejem niewielkiej mniejszości „oświeconych" konsumentów opieki zdrowotnej, którzy przez dziesięciolecia preferowali leczenie homeopatyczne lub akupunkturę. Dzięki pozytywnym wynikom wielu lat pracy lekarzy świat CAM zbudował niewielką, ale solidną pozycję w ogólnej opiece zdrowotnej w Holandii. Jednocześnie jednak wyniki te nie były tak mocno ugruntowane i widoczne dla ogółu społeczeństwa, aby CAM mogło sukcesywnie rozwijać się na przestrzeni lat. Wydawało się, że idzie pod prąd. Jednak lata uważnych obserwacji Tinusa podczas jego własnej praktyki mogły to wszystko zmienić.

   Tinusowi udało się połączyć jedne z najskuteczniejszych metod leczenia dostępnych w różnych formach medycyny naturalnej w taki sposób, że można je stosować do szerokiego spektrum pacjentów, a ogólne pozytywne wyniki wzrosły. Doprowadziło to do zaskakujących rezultatów. Jego integrujący sposób myślenia i leczenia stał się przykładem dla różnych organizacji zawodowych zajmujących się medycyną naturalną. Jego integrująca metoda leczenia wynika z jego szerokiej wiedzy z zakresu medycyny alternatywnej, rozwoju swoistego naturalnego instynktu podczas intensywnego leczenia uzupełniającego pacjentów z chorobą nowotworową (nietoksyczna terapia nowotworowa), jego dogłębnej wiedzy i doświadczenia z homeopatią, a także z jego rozległego doświadczenia z ADHD i dziećmi autystycznymi. Łączy on swoje doświadczenie ze skutecznym leczeniem wielu pacjentów cierpiących na wszelkiego rodzaju inne choroby, takie jak: alergie, przewlekłe zmęczenie, choroby zwyrodnieniowe, depresje, niestabilność emocjonalna itp.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Tinus Smits

 • Liczba stron: 

  231

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64769-17-7

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...