Wczytuję dane...
KOD: 978-83-241-0102-3PAK
Autor: David R. Hawkins
Dostępność: 48 godzin
EAN: 9788324101023
Koszt wysyłki: ★☆★ ☆Darmowa Dostawa ☆★☆★
Wydawca: Virgo

Produkty w zestawie:

Księgarnia Łódź
1x Siła czy moc (Oprawa miękka)
Księgarnia Łódź
1x Przywracanie zdrowia
Księgarnia Łódź
1x Przekraczanie poziomów świadomości
Księgarnia Łódź
1x Oko w oko z Jaźnią
Księgarnia Łódź
1x Technika Uwalniania
Księgarnia Łódź
1x Sukces jest dla Ciebie
Księgarnia Łódź
1x Doświadczanie rzeczywistości Na drodze do oświecenia
Księgarnia Łódź
1x Prawda czy fałsz Metoda rozróżniania i przykłady kalibracji
Księgarnia Łódź
1x Rzeczywistość duchowość a człowiek współczesny
Księgarnia Łódź
1x Ego a prawdziwy Ty Mądrość niezbędna do przekroczenia umysłu i urzeczywistnienia Jaźni
Księgarnia Łódź
1x Mapa poziomów świadomości Przewodnik dla początkujących

Pakiet 11 książek

Pakiet 11 książek David R. Hawkins

• Doświadczanie rzeczywistości
• Oko w oko z Jaźnią
• Prawda czy fałsz Metoda rozróżniania i kalibracji
• Przekraczanie poziomów świadomości
• Przywracanie zdrowia
• Rzeczywistość duchowość a człowiek współczesny
• Siła czy moc
• Sukces jest dla Ciebie
• Technika Uwalniania
• Ego a prawdziwy Ty Mądrość niezbędna do przekroczenia umysłu i urzeczywistnienia Jaźni
• Mapa poziomów świadomości Przewodnik dla początkujących

David R. Hawkins znany autor psychiatra, którego książki dotyczą głębokiej duchowości, rozwoju osobistego i odkrywania prawdy.

 1. "Doświadczanie rzeczywistości": Ta książka przedstawia nauki Davida R. Hawkinsa na temat natury rzeczywistości i sposobów, w jakie możemy doświadczać świata wokół nas. Autor prowadzi czytelników przez refleksje na temat percepcji, świadomości i otwarcia na głębsze poziomy doświadczenia rzeczywistości.

 2. "Oko w oko z Jaźnią": Książka ta skupia się na introspekcji i odkrywaniu własnej Jaźni. Autor zaprasza czytelników do wniknięcia w głąb swojego wnętrza, aby odkryć prawdziwe ja, zrozumieć swoje pragnienia, cele i duchową naturę.

 3. "Prawda czy fałsz Metoda rozróżniania i kalibracji": Ta publikacja prezentuje metodę rozróżniania prawdy od fałszu, opartą na tzw. Skali Świadomości Hawkinsa. Autor omawia, jak używać tej metody do oceny informacji, przekonań i decyzji, aby zwiększyć naszą świadomość i wybierać drogę prawdy.

 4. "Przekraczanie poziomów świadomości": Książka ta ukazuje możliwość rozwinięcia się duchowego i osiągnięcia wyższych poziomów świadomości. Autor omawia różne stadia rozwoju i wskazuje, jak możemy przekraczać ograniczenia naszej obecnej świadomości, dążąc do większej mądrości i doświadczenia duchowego.

 5. "Przywracanie zdrowia": Ta książka skupia się na związku między zdrowiem fizycznym a duchowym. Autor przedstawia holistyczne podejście do zdrowia, uwzględniając aspekty emocjonalne i duchowe. Omawia również wpływ negatywnych przekonań i emocji na stan zdrowia i przedstawia metody leczenia duchowego.

 6. "Rzeczywistość, duchowość a człowiek współczesny": Książka ta dotyka zagadnień duchowości w kontekście współczesnego życia. Autor analizuje wyzwania, jakie stawia dzisiejszy świat i jak można integrować duchowość w codziennym życiu, aby osiągnąć harmonię i pełnię.

 7. "Siła czy moc": Ta publikacja skupia się na siłach wpływających na nasze życie i jak je wykorzystywać w celu osiągnięcia sukcesu i spełnienia. Autor omawia różnicę między siłą a mocą oraz przedstawia praktyczne techniki, które można stosować w celu rozwijania wewnętrznej siły i wpływu.

 8. "Sukces jest dla Ciebie": Książka ta poświęcona jest tematyce sukcesu i realizacji osobistych celów. Autor dzieli się wskazówkami dotyczącymi dążenia do sukcesu, zarówno na płaszczyźnie zawodowej, jak i osobistej, przykładając wagę do równowagi duchowej i wewnętrznego rozwoju.

 9. "Technika Uwalniania": Ta książka prezentuje technikę uwalniania negatywnych emocji i blokad, które ograniczają nasze życie. Autor przedstawia praktyczne instrukcje, jak używać tej techniki w celu uwolnienia się od przeszłości, uzyskania równowagi emocjonalnej i osiągnięcia większej wolności wewnętrznej.

 10. "Ego a prawdziwy Ty Mądrość niezbędna do przekroczenia umysłu i urzeczywistnienia Jaźni "Przekształć swoją świadomość i pozbądź się fałszywych przekonań, jakie masz o sobie, dzięki tej potężnej kolekcji kluczowych nauk Dr. Davida Hawkinsa. Czy jesteś gotowy oderwać się od sposobu, w jaki ego uważa, że jesteś? Czy jesteś gotowy pójść dalej, aby zrozumieć, że samo ego jest iluzją? W tej książce wybrane nauki z obszernej pracy Dr. Davida R. Hawkinsa będą prowadzić cię przez proces realizacji, poddania się i transformacji. Gdy porzucimy stare sposoby myślenia, nasze przywiązania i fałszywe obietnice ego, odkrywamy prawdę, że jesteśmy jednością z Wszystkim

 11. "Mapa poziomów świadomości Przewodnik dla początkujących "Kluczowy podręcznik na temat nauk dr Davida R. Hawkinsa na temat ludzkiej świadomości i związanych z nimi pól energetycznych, Mapa Świadomości Wyjaśniona oferuje wprowadzenie i głębsze zrozumienie Mapy, z wizualnymi wykresami i praktycznymi zastosowaniami, które pomogą ci uzdrowić się, wyzdrowieć i ewoluować do wyższych poziomów świadomości i energii. Ta oświecająca książka przekracza granice konwencjonalnej mądrości, integrując obszary psychologii, filozofii i duchowości w potężnej eksploracji ludzkiej świadomości i ludzkiego potencjału, aby pomóc ci być skuteczniejszym we wszystkich obszarach twojego życia.

Książki Davida R. Hawkinsa mają na celu pomoc w odkrywaniu głębszego znaczenia życia, rozwijaniu duchowości i osiąganiu pełni potencjału. Przeznaczone są dla tych, którzy poszukują duchowego wzrostu i chcą zdobyć większą świadomość.

Polecamy