Wczytuję dane...
KOD: 978-83-62476-20-6
Autor: Inna Segal
Dostępność: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Illuminatio

Wprowadzenie do książki

Sekretny język twojego ciała

   Dowiedz się, jak uzdrowić siebie i uwolnić się od negatywnych postaw i przekonań, które uczyniły cię twoim własnym więźniem. Pozbądź się destrukcyjnych emocji: niechęci, lęku, depresji, złości, poczucia straty, zazdrości i beznadziei. Poznaj mądrość swojego ciała. Ucz się używać intuicji. Otwórz serce i doświadczaj radości, współczucia, jasności, relaksu i miłości. Odkryj wrodzoną mądrość swojego ciała i używaj jej do dokonywania niezwykłych przemian.
   Skąd wiem, że to wszystko jest możliwe? Bo sama doświadczyłam niesamowitych transformacji i uzdrowienia, a oprócz tego pracowałam z tysiącami osób, które zmieniły swoje życie, uwalniając je od obciążeń, chorób i niezdolności do bycia otwartym, zdrowym oraz odczuwania radości z dokładnego i głębokiego poznawania siebie. Gdy odkryjemy swoją prawdziwą naturę - dowiemy się, kim naprawdę jesteśmy.
   Nie musisz mi wierzyć. Nie chodzi przecież o słuchanie innych, ale o odkrywanie własnych prawd. Na rozpoczęcie kursu Uzdrawiania wizualno-intuicyjnego mówię klientom, że każda osoba, która w nim uczestniczy, otrzymuje liczne dary, czyni wiele spostrzeżeń, rozszerza swoją świadomość i otrzymuje możliwość rozwoju, przemiany i uzdrowienia. Gdy uczę, daję ludziom klucz, ale wybór tego jak go używać, to już ich decyzja.
   Pamiętaj, tylko ty masz moc, by zmienić swoje życie. Twoje ciało jest systemem informacji zwrotnych. Ta książka pomoże ci zrozumieć sygnały informacyjne, które wysyła twoje ciało, i zaproponuje wiele praktycznych ćwiczeń prowadzących do harmonii i uzdrowienia.    Ćwiczenia są proste i szybkie; aby je wykonywać, nie potrzebujesz szczególnych umiejętności i treningów. Jeżeli możesz oddychać, odpoczywać, czytać, myśleć, ruszać się - to znaczy, że możesz też się uzdrawiać.
   Pracowałam z wieloma osobami, i korzystając z tych prostych ćwiczeń, skutecznie uzdrawiałam liczne dolegliwości: bóle głowy, bóle pleców, lęki, problemy z sercem, nadwagę, kłopoty trawienne, astmę i wiele innych.
   Dostajesz do rąk narzędzia, które pomogą ci oczyścić się z destrukcyjnych wzorców, przekonań i bagażu emocjonalnego na poziomie komórkowym po to, abyś odkrył, jaką jesteś niezwykłą osobą - pełną nieprzeciętnych możliwości, utalentowaną, wewnętrznie umocnioną, obdarowaną Boskim Pierwiastkiem. Wszystko co powinieneś zrobić, to chcieć skorzystać z informacji, które masz w zasięgu ręki. One służą do tego, abyś mógł uzdrawiać siebie i zmieniać swoje życie.
   Jedna z moich studentek wyznała mi, że nigdy by nie uwierzyła, że jest zdolna uwolnić się od rozpaczy i depresji. Tak było do chwili, gdy odkryła, że do tej pory brakowało jej głębokiej, bezwarunkowej miłości. Dzięki terapii zmieniła swoje życie oraz relacje z mężem, dziećmi i rodziną. Odkryła też, że jest miłą, sympatyczną kobietą. Dzisiaj nie ma już stanów lękowych, ataków paniki, depresji i kołatania serca.
Inna pacjentka uświadomiła sobie, że jej uzależnienie od palenia było sposobem na zbliżenie się do ojca. Kiedy to zrozumiała, nałóg stracił moc. Przestała palić jeszcze tego samego dnia.
   Wielu wielkich mistrzów, uzdrowicieli, jasnowidzów mówiło: „Poznaj siebie", bo kiedy masz świadomość, masz wybór, a jeśli masz wybór, masz dostęp do wolności i dobrobytu. „Poznaj siebie" i „Ulecz samego siebie" - to wielkie słowa. Kłopot w tym, że ludzie nie wiedzą, jak je wcielić w życie.
  Moją intencją zawartą w tej książce jest pokazanie ci narzędzi niezbędnych do dokonania głębokiego wglądu w siebie i odkrycia tam niewyczerpanego źródła odnowy i witalności. Takie źródło bije w każdym z nas.

JAK KORZYSTAĆ Z TEJ KSIĄŻKI

Książka Sekretny język twojego ciała to podręcznik, który pomoże ci zrozumieć, w jaki sposób uczucia, doświadczenia i myśli wpływają na twoje zdrowie fizyczne, psychiczne i emocjonalne. Używaj jej na kilka sposobów, w zależności od tego, czy chcesz skupić się na rozpoznaniu zaburzenia, czy na jego uzdrowieniu. Jeśli coś ci dolega, postaraj się zlokalizować dotknięty chorobą narząd lub część ciała, aby zrozumieć myśli i emocje z nimi związane. Oto kilka sposobów na to, jak uzyskać niezbędne informacje:

• O dolegliwościach: Znajdź swoje dolegliwość na liście alfabetycznej w części drugiej. Gdy będziesz czytał na temat danej przypadłości, zapamiętaj emocje, z którymi jest ona związana. Następnie przejdź do części trzeciej, rozdziału o emocjach, w której poznasz odpowiedni proces uzdrawiania.

• O częściach ciała: Każda dolegliwość jest przechowywana w jakiejś części ciała. Zajrzyj do pierwszej części książki, aby przeczytać o odpowiedniej części ciała, a następnie przejdź do opisanej tam terapii. Znajdziesz tam również informacje na temat powiązanych emocji, które możesz pogłębić, studiując część trzecią.

• O kolorze: W części czwartej odkryjesz zalety poszczególnych kolorów, które pomagają w przywracaniu organizmowi zdrowia. Możesz też dowiedzieć się, jak różne kolory wpływają na twoje emocje. Połącz lecznicze właściwości koloru z terapią właściwą dla konkretnego narządu lub konkretnych emocji.

• O układach ciała: Przekonałam się, że jednoczesne uzdrawianie różnych, lecz powiązanych ze sobą narządów daje rewelacyjne rezultaty. Jeśli nie jesteś pewien, do jakiego układu twojego organizmu należą poszczególne narządy, zapoznaj się z częścią piątą książki, czyli Sekretnym językiem ukladów twojego dala. Następnie zacznij pracować z tymi częściami ciała, które są powiązane z danym układem, łącząc to z wizualizacją kolorów.

    Możesz także połączyć różne terapie, gdy twój problem jest umiejscowiony w kilku częściach ciała. Na przykład, jeśli masz przeziębione gardło i chcesz je uzdrowić, w części drugiej przeczytaj o przeziębieniu, a następnie przejdź do informacji o poszczególnych organach, znajdującej się w części pierwszej, i do terapii właściwej dla gardła. Możesz też połączyć terapię gardła z terapią płuc i klatki piersiowej. Jeśli do tych dolegliwości odnoszą się jakieś negatywne emocje, również możesz się od nich uwolnić. W ciągu dnia, nawet gdy jesteś czymś zajęty, możesz pracować z kolorami, na przykład z kolorem pomarańczowym. Możesz wizualizować ruch koloru pomarańczowego w twojej klatce piersiowej lub pocierać dłonie, a następnie wyobrażać sobie, że trzymasz w nich kulę pomarańczowego światła.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Inna Segal

 • Tytuł oryginału: 

  The secret Languege of your body: The essential guide to health and wellness

 • Liczba stron: 

  318

 • Wymiary: 

  165x240

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-67335-26-3

 • Tłumacz: 

  Iwona Czarkowska

 • Rok wydania: 

  2022

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...