Wczytuję dane...
KOD: 978-83-65846-85-3
Autor: Nida Chenagtsang
Koszt wysyłki od: 4.90 PLN
Wydawca: Vital

Wprowadzenie do książki

Tybetańska Księga Zdrowia. Przywracanie zdrowia i energii dzięki Tradycyjnej Medycynie Tybetańskiej

Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia z zakresu Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej, Autor dzieli się poradami na temat stawiania baniek, używania moksy, masażu kamieniami i terapii pałeczkami. Sowa Rigpa – uzdrawianie ciała, umysłu i duszy.

Autor opisuje wiele alternatywnych metod terapeutycznych, które są bezpieczne, skuteczne i w pełni naturalne. Z książki dowiesz się, jak stawianie baniek wpływa na nasz system energetyczny i jakie dolegliwości eliminuje. Pomoże Ci to pozbyć się kaszlu, ataków astmy, bólów różnego pochodzenia, a także innych powszechnych chorób. Zaczniesz stosować okadzanie dymem i zapomnisz o bólach i zawrotach głowy, nudnościach czy osłabieniu. Wyeliminujesz takie przypadłości jak sztywność karku, wzdęcia, skurcze brzucha, a wszystko to po zastosowaniu terapii pałeczkami. Okłady natomiast skutecznie obniżą gorączkę i zredukują opuchliznę.

Zainteresowanie Autora Tradycyjną Medycyną Tybetańską zaowocowało napisaniem wielu książek oraz artykułów z tej tematyki, co przyniosło mu rozgłos w kręgach medycznych Wschodu i Zachodu. Dr Nida jest Dyrektorem Medycznym Sorig Khang International (SKI), a także współzałożycielem International Ngak-Mang Institutee (NMI), które powstało z myślą o kultywowaniu tradycji Rebkong Ngakpa we współczesnym społeczeństwie tybetańskim. Prowadzi międzynarodowe szkolenia z zakresu Medycyny Tybetańskiej. Podczas kursów dr Nida przekazuje swoją wiedzę o tradycyjnych metodach uzdrawiania zachodniej publiczności.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  dr Nida Chenagtsang

 • Tytuł oryginału: 

  The Tibetan Book of Health: Sowa Rigpa, the Science of Healing

 • Liczba stron: 

  300

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-65846-85-3

 • Tłumacz: 

  Zbigniew Struk

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...