Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-774-3
Autor: Makaala Yates
EAN: 9788373777743
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Na auao Ola Hawaii

Hawajskie zasady i praktyki dobrego samopoczucia

   W obecnych czasach ludzie z całego świata przybywają na Hawaje, aby doświadczyć i poznać tradycyjne, hawajskie praktyki, które dopiero ostatnio, od ponad 30 lat, są powoli ujawniane. Te praktyki były jednak stosowane z powodzeniem przez tysiące lat przed przybyciem ipukea na Hawaje i są one właśnie opisane w tej książce. Dla przykładu, hawajska nauka uzdrawiania: ho’oponopono jest jednym z najpopularniejszych tematów, które ludzie z całego świata chcą zgłębić przybywając na Hawaje.
   Mogę z przekonaniem powiedzieć, że Naauao Ola Hawaii działa, co potwierdzają lata moich doświadczeń podczas nauczania i badań. Poprzez zmianę stylu życia i przyzwyczajeń możemy zapobiegać niszczeniu komórek naszego ciała powyżej takiego stopnia, którego nie można już odwrócić.
   Jeśli chcesz czuć się dobrze i pozostawać w takim stanie, ważnym jest, aby równocześnie dbać o wewnętrzne funkcjonowanie organizmu, jak i doprowadzić cały swój umysł do stanu pono w myśleniu i życiu.   Hawajskie zasady i praktyki dobrego samopoczucia stanowią całościowy i kompletny przewodnik, który odnosi się do wszystkich twoich potrzeb. Jeśli skupisz się na tym jak myślisz i podejmiesz działania (ho’o) w sposób, który opiszę oraz jeśli starannie zastosujesz praktyki i zasady opisane w książce, poczujesz się lepiej. Jeśli już czujesz się dobrze, w takim stanie pozostaniesz.
   Zaufanie, aby się nie poddawać aż do osiągnięcia celu idealnego zdrowia, leży w twoich rękach, ja natomiast dziękuję (mahalo) na Kupuna (starszyźnie) za ich mądrość i wiedzę.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Makaala Yates

 • Tytuł oryginału: 

  Na'auao Ola Hawaii: Hawaiian Principles and Practices of Being Well

 • Liczba stron: 

  296

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  978-83-7377-774-3

 • ISBN: 

  978-83-7377-774-3

 • Tłumacz: 

  Katarzyna Milian, Laura Mnich, Bartosz Mnich

 • Rok wydania: 

  2016

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...