Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-733-0
Autor: Iwona Kotłowska
EAN: 9788373777330
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Sukces z EFT. Zmień przekonania, zyskaj fortunę

Iwona Kotłowska — coach rozwoju w biznesie i trener rozwoju osobistego. Ekspert w zakresie metod redukcji stresu. Specjalizuje się w technice Tappingu Emocjonalnego, zwanej też Techniką Emocjonalnej Wolności (EFT). W Polsce nie jest jeszcze tak popularna jak na świecie, gdzie jest jedną z najszybciej rozwijających się metod rozwoju osobistego.

  Autorka proponuje wiele technik EFT wraz ze zdjęciami i szczegółowym ich opisem. Możesz je dostosować do swojej indywidualnej sytuacji. Dzięki nim z łatwością pozbędziesz się negatywnych emocji i będziesz miał pozytywne podejście do nurtujących Cię spraw. Poznasz system usuwania blokad w biznesie i sam opracujesz ćwiczenia, które wyeliminują lęk i opór przed zmianą. Do tego możesz wykorzystać opisaną w książce metodę Kaizen czyli podzielić jeden ważny cel na kilka mniejszych. Zyskasz wówczas poczucie, że sytuacja będzie zmieniała się stopniowo, a nie drastycznie.

  Przyswoisz techniki koncentracji, które stanowią podstawę szybkiego podejmowania decyzji oraz sprawnego i efektywnego działania. Poznasz tkwiące w Tobie przekonania i zmienisz te, które są niewłaściwe. Odzyskasz dawną energię i zapał do działania i dalszego kreowania wspaniałej przyszłości.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Iwona Kotłowska

 • Liczba stron: 

  192

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-733-0

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...