Wczytuję dane...
KOD: 83-87025-17-8
Autor: Choa Kok Sui
Koszt wysyłki od: 11.90 PLN
Wydawca: Medium

Fragment książki Uzdrawianie energią kolorów

   Książka Uzdrawianie energią kolorów opiera się przede wszystkim na instrukcjach, jakie mi przekazał mój Nauczyciel Mei Ling. Użytecznych wskazówek udzielili mi również inni nauczyciele. Mei Ling jest jednym z moich doradców w badaniach z dziedziny ezoteryki, jakie prowadzę. Wykonaliśmy razem mnóstwo eksperymentów i testów z wykorzystaniem zdolności jasnowidzenia. Treść książki Uzdrawianie energią kolorów opiera się także na doświadczeniach i materiałach zgromadzonych samodzielnie przeze mnie i moich uczniów. Niektóre techniki są nowe i różnią się od metod przedstawionych w innych pracach na temat uzdrawiania energią kolorów. Instrukcje dotyczące sztuki natychmiastowego leczenia świeżych ran podane są w ostatnim rozdziale.
   Wskazane jest, aby większość opisanych tu zaawansowanych technik stosowali doświadczeni uzdrowiciele praniczni, nie zaś początkujący praktycy. Mylne zrozumienie zasad i podanych instrukcji oraz niewłaściwe z nich korzystanie może wpłynąć negatywnie na zdrowie pacjentów. Powinieneś więc dwukrotnie przeczytać książkę Uzdrawianie energią kolorów, zanim zastosujesz którąkolwiek z zaawansowanych metod uzdrawiania.
W zaawansowanym uzdrawianiu pranicznym wykorzystuje się kolorowe prany i techniki czakralne w celu doprowadzenia do bardzo szybkiego powrotu do zdrowia i wyleczenia poważnych dolegliwości.
    Prany powietrza, słońca i ziemi zbudowane są z „białej", czyli ogólnej prany. W terminologii ezoterycznej prane powietrza i ziemi nazywa się cząsteczkami witalności, ponieważ - gdy dostrzega je osoba jasnowidząca lub ktoś obdarzony szczególnie wyczulonym wzrokiem - wyglądają jak małe cząsteczki czy kulki światła. Cząsteczki siły witalnej czy życiowej mają rozmaitą wielkość i niektóre zawierają więcej jednostek białej prany niż inne.
    Cząsteczki siły życiowej ziemi wnikają w grunt i tworzą kilkucentymetrową warstwę nad jego powierzchnią. Są bardziej spójne i zwarte i zwykle większe niż cząsteczki powietrza. Niektóre spośród większych cząsteczek siły życiowej powietrza można z łatwością dostrzec, uważnie wpatrując się przez kilka minut w niebo, zwłaszcza tuż przed zachodem słońca. Wcale nie trzeba być jasnowidzem. Wiele osób zdoła je zobaczyć już po kilku próbach. W miarę praktyki można też ujrzeć cząsteczki siły życiowej ziemi widniejące nad powierzchnią gruntu.

KOLOROWE PRANY

   Cząsteczki siły życiowej (skupienia cząsteczek białej prany) wchłaniane są przez czakry, gdzie podlegają procesowi wchłaniania i rozbijania na elementy składowe. Kiedy wchłaniana jest biała prana, wytwarza ona sześć kolorowych prań odpowiadających barwom tęczy. Znaczna część prany powietrza przyjmowana jest bezpośrednio przez przednią i tylną czakrę śledziony. Prana powietrza ulega rozbiciu na różne kolorowe prany i dostarczana jest do innych czakr. Prane ziemi wchłaniają czakry stóp (znajdujące się na podeszwach stóp), po czym przedostaje się ona do czakry podstawy. Pewna jej ilość kierowana jest ku górze do kręgosłupa i do pozostałych czakr, podczas gdy znaczna część zmierza do mniejszej czakry krocza, czakry pępka, a następnie do czakry śledziony, gdzie ulega rozbiciu i przekazywana jest do innych czakr. Cały proces odbywa się automatycznie, czyli na poziomie podświadomości.
Biała prana zbudowana jest z prań: czerwonej, pomarańczowej, żółtej, zielonej, niebieskiej i fioletowej.

JAK STOSOWAĆ KOLOROWE PRANY

   Kolorowa prana jest bardziej wyspecjalizowana i ma większą moc niż prana biała. Używanie prań kolorowych zamiast białej jest jak korzystanie z usług specjalisty zamiast lekarza ogólnego. Kiedy ich używasz, unikaj stosowania ciemnych odcieni, ponieważ skutki mogą być przeciwne do zamierzonych. W niektórych przypadkach może dojść u pacjenta do reakcji odwrotnej. Na przykład jasnoczerwona prana ma efekt wzmacniający, podczas gdy ciemnoczerwona przytłacza, i w rezultacie osłabia część ciała poddaną leczeniu. Gdy przesyłasz prane kolorową, bezpieczniejsze i skuteczniejsze jest wybieranie barw jasnych i pastelowych.
   Moc prany o jasnej barwie staje się jeszcze słabsza, gdy łączymy ją z białą. Jeśli na przykład chcemy wzmocnić określony narząd ciała, możemy sobie wyobrazić przekazywaną prane jako świetlistą biel bijącą ze środka i przechodzącą w jasną czerwień na obrzeżach. Owo łączenie kolorowej prany o jaśniejszym odcieniu z praną białą jest metodą lepszą i bezpieczniejszą. Biała prana ma właściwości harmonizujące - w tym sensie, że zapewnia dopływ kolorowych prań niezbędnych w procesie uzdrawiania i że ich nadmiar przemieszcza się z leczonych obszarów ciała do innych jego części. Ogólnie biorąc, lepsze, szybsze i bezpieczniejsze rezultaty uzyskuje się, łącząc białą prane (około 70 procent) z jasną praną kolorową (około 30 procent), zamiast stosując tylko prane kolorową. W rzadkich sytuacjach, jeśli jest to konieczne, ja sam używam prany o jasnej barwie w celu uzyskania silniejszych efektów.
Przekazywaną prane możemy sobie wyobrazić jako:

(1) olśniewającą biel otoczoną na obrzeżach jasną barwą, (2) barwę otoczoną bielą, (3) jasną kolorową prane, zmieszaną w całości z bielą - wówczas wyobraźmy sobie, że przekazujemy najpierw olśniewające białe światło (białą prane), po czym dodajemy odrobinę barwy i otrzymujemy rozświetlony pastelowy kolor. Metody pierwsza i druga dają identyczny skutek, gdyż osoby jasnowidzące zaobserwowały, iż te dwa wzorce przechodzą nieustannie i szybko jeden w drugi. Metoda trzecia wytwarza nieco subtelniejszą energię praniczną i na ogół jest całkowicie bezpieczna.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Choa Kok Sui

 • Tytuł oryginału: 

  Advanced Pranic Healing

 • Liczba stron: 

  420

 • Wymiary: 

  155x210

 • Oprawa: 

  Twarda

 • ISBN: 

  83-87025-17-8

 • Tłumacz: 

  Wanda Grajkowska

 • Rok wydania: 

  2002

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...