Wczytuję dane...
KOD: 978-83-64278-79-2
Autor: Melanie Klein, Anna Guest-Jelley
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788364278792
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Vital

Wprowadzenie do książki

Joga Jak zmienić postrzeganie swojego ciała i życia

  W tej, jedynej w swoim rodzaju, publikacji dwadzieścia pięć osób omawia związek jogi z wizerunkiem ciała. Wśród nich jest piosenkarka Alanis Morissette, sławna instruktorka jogi Seane Corn oraz autorka bestsellerów New York Timesa, doktor Sara Gottfried. Poprzez ich inspirujące historie osobiste, Ty także odkryjesz, że joga wpływa nie tylko na zdrowie fizyczne, ale również na stosunek do siebie samego.

  Pozbędziesz się kompleksów Czy negatywnych przekonań, jakie nieświadomie wpojono Ci jeszcze w dzieciństwie. Autorki podają cenne wskazówki do wykorzystania jogi w celu wzmocnienia się na poziomie fizycznym i psychicznym oraz polepszenia samooceny. Tym samym pomagają nauczyć się odbudowywania więzi ze swoim wspaniałym ciałem i życiem.

Melanie Klein jest pisarką, mówczynią oraz wykładowczynią socjologii i studiów kobiecych. Jako orędowniczka wizerunku ciała oraz edukacji medialnej, jest także współzałożycielką Yoga and Body Image Coalltion, założycielką i współkoordynatorką sekcji Women, Actlon & the Media oraz zasiada w organie doradczym organizacji Brave Girls Alliance. Napisała jeden z tekstów, które ukazały się w 21st Century Yoga: Culture, Politics and Practice, a wywiad z nią ukazał się w Conversations with Modern Yogis. Mieszka w Santa Monica w stanie Kalifornia.

Anna Guest-Jelley jest założycielką portalu szkoleniowego i inspiracyjnego dla joginek o obfitych kształtach. O jej działalności pisano między innymi w The Washington Post, Yoga Journal, US News & World Report oraz Yoga International. Mieszka w Nasrwille w stanie Tennessee.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Melanie Klein, Anna Guest-Jelley

 • Tytuł oryginału: 

  Yoga and Body Image: 25 Personal Stories About Beauty, Bravery & Loving Your Body

 • Liczba stron: 

  340

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-64278-79-2

 • Tłumacz: 

  Ischim Odorowicz

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...