Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8021-050-9
Autor: Marc Sircus
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: M

'

Wprowadzenie do książki

Leczenie magnezem Metoda przezskórna

   Najbardziej przyjazną postacią magnezu, rozpoznawalną dla organizmu i gwarantującą najskuteczniejsze wchłanianie, jest chlorek magnezu, który nie różni się niczym od związku tego pierwiastka będącego składnikiem wody morskiej. Niestety, w tej postaci można go znaleźć jedynie w niewielu dostępnych na rynku suplementach. Ponadto tajemnica właściwego podania magnezu i zapewnienia optymalnego przyswojenia go przez organizm tkwi w podaniu przezskórnym, zwanym też transdermalnym, a nie tylko doustnie.
Przezskórna aplikacja magnezu stanowi szybką i prostą metodę zaradzenia chronicznym zwyrodnieniowym schorzeniom wywołanym przez niedobór tego pierwiastka. Przecież nie ma problemu ze spryskaniem powierzchni skóry roztworem zawierającym magnez.    Równie nieskomplikowane jest trwające 20 minut moczenie stóp w gorącym roztworze tego specyfiku - należy jedynie przygotować należyte stężenie kąpieli, odpowiadające co najmniej kilku stołowym łyżkom roztworu chlorku magnezu na miednicę.
   W praktyce medycznej dotyczącej odtruwania organizmu i w terapiach odnowy biologicznej, corocznie oferowanych przez ośrodki sanatoryjne w Azji, wraz z żoną Snów przywiązujemy wielką wagę do przezskórnych terapii magnezem. Mają one charakter łagodzących gorących kąpieli, które określamy mianem „kąpieli magnum". Cały cykl odnowy ochrzciliśmy mianem „Życie od Nowa", zaś skuteczność przezskórnej terapii chlorkiem magnezu w zakresie detoksykacji tkanek i regeneracji komórek została wielokrotnie potwierdzona podczas zabiegów objętych programem leczniczym.
    W niniejszej publikacji dr Mark Sircus przedstawia wszystkie istotne informacje na temat korzystnego wpływu magnezu na zdrowie, a materiał teoretyczny uzupełnia opisami praktycznych zastosowań. Książka ta powinna znaleźć się na liście lektur obowiązkowych całego środowiska medycyny naturalnej. Gorąco polecam ją osobom zawodowo zaangażowanym w lecznictwo metodami konwencjonalnymi, oferowanymi przez współczesną medycynę. Pracownicy służby zdrowia coraz częs''ciej zastanawiają się, dlaczego wiele stosowanych doraźnie czy długofalowo produktów farmaceutycznych, co do skuteczności których przekonywano ich w procesie kształcenia, obecnie nie tylko nie przynosi efektów w leczeniu pacjenta, ale nierzadko ma takie skutki uboczne, które powodują eskalację procesu chorobowego, daleko poza zakres pierwotnej przyczyny leczenia. Jest to również książka, która u każdego, kto chce chronić zdrowie, swoje oraz swojej rodziny, powinna znaleźć się na półce.

Daniel Reid

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Marc Sircus

 • Tytuł oryginału: 

  Transdermal Magnesium Therapy:A New Modality for the Maintenance of Health

 • Liczba stron: 

  406

 • Wymiary: 

  165x235

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8021-050-9

 • Tłumacz: 

  Mariusz Szerocki

 • Rok wydania: 

  2015

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...