Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-426-1
Autor: James Van Praagh
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Niedokończone sprawy

   Wielu z nas prześladuje w kółko jedna rzecz, która zawsze będzie poza naszą kontrolą - przeszłość. To stare „powinno się wydarzyć, mogło się wydarzyć, powinienem tak postąpić" zbliża do życia.
   Żałujemy naszych prac, rodzin, pieniędzy, decyzji i szczęścia. Tymczasem jedyna moc, którą mamy w teraźniejszości dotyczy naszej przyszłości. Zostaliśmy społeczeństwem z mniejszą ilością odpowiedzialności za własne czyny, za to z ogromnym poczuciem winy. Gdy coś bierze w łeb, chcemy innych (albo Boga) obarczyć winą za nasze nieszczęście. Gdy dochodzi do tragedii, stajemy się źli i dręczeni poczuciem winy, zamiast szukać okazji do przekucia tego w coś pozytywnego. Odgrywamy wciąż na nowo emocjonalne dramaty, które wydarzyły się w naszym dzieciństwie albo niedawnej przeszłości, uważając, że życie się odmieni jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Nawet gdy my tej zmiany nie próbujemy dokonać. O ile nie przezwyciężymy tego nastawienia, zawsze będziemy czuć się obezwładnieni przez życie. Co mamy zatem zrobić?
   Używać tej książki, by dowiedzieć się, jak podejść do swej egzystencji za życia jak najprzyjemniej.
   Okazja puka codziennie: rzeczy mogą się zmieniać, ludzie mogą się zmieniać, i Ty możesz zmieniać siebie. Wszystko polega na wzięciu odpowiedzialności za swoje myśli i czyny. Twoje myśli mają moc.
   Życie, które przeżywasz wynika /. Twoich myśli. Myśli są energią. S ą autentyczne. To z powodu mocy naszych myśli duchy zachęcają nas do wybaczania nawet wtedy, kiedy wydaje się to być najtrudniejszą rzeczą do zrobienia, a poprzez wystraszenie nas zmuszają do spełniania marzeń. Przez wykorzystywanie rady duchów w naszym codziennym życiu, możemy przemienić konflikt w pokój, a gniew w dobroć. Możemy powstrzymać winę poprzez wzięcie odpowiedzialności na siebie, naprawianie błędów i zamienianie żalu w sukces.
   Jesteśmy przeznaczeni do pełnego przeżywania miłości. Mamy zaspokajać wszystkie swoje potrzeby. Mamy ukazać, jak wyjątkowymi istotami jesteśmy. Nasi duchowi przyjaciele chcą, byśmy przyłożyli się do życia, cieszyli się nim i zakończyli wszystkie niedokończone sprawy zanim nastąpi moment, gdy dane nam będzie wstąpić na drogę światła i powrócić do domu.
  Właśnie wykonałeś pierwszy krok w słusznym kierunku poprzez sięgnięcie po tę książkę. Duchowe przewodnictwo kryje się na każdej stronie. Zainspiruje Cię ono do pójścia dalej niż byś mógł na podstawie tego, co dotychczas wiedziałeś. Życzę Ci bogatej w doznania podróży w poszukiwaniu życia pełnego miłości, zadowolenia i szczęścia.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  James Van Praagh

 • Tytuł oryginału: 

  Unfinished Business: What the Dead Can Teach Us About Life

 • Liczba stron: 

  248

 • Wymiary: 

  148x210

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-426-1

 • Tłumacz: 

  Mariusz Warda

 • Rok wydania: 

  2010

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...