Wczytuję dane...
KOD: 978-83-66200-02-9
Autor: Zbigniew K. Marzec
EAN: 9788366200029
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN
Wydawca: Purana

W książce Pełny potencjał odkodowanego umysłu autor przedstawia mechanizmy odpowiedzialne za sferę tzw kognitywnego myślenia i wyobraźni. To co od wieków było niezrozumiałe i okryte tajemnicą, tu nareszcie nabiera realności i kształtów.

Zbigniew K.Marzec opisuje metody uaktywnienia w pełni możliwości naszego mózgu tak, aby stał się naszym sprzymierzeńcem na drodze życia.

Książka zawiera instrukcje jak obudzić ukryty potencjał tak, aby:

życie stało się obfite w osiągnięcia,
przemienić niemoc w siłę,
usunąć chorobę,
poczuć się dobrze z samym sobą.

   Zbigniew K. Marzec mieszkał od ponad 32 lat w USA, okres młodości spędził w klasztorze pod okiem w pełni zrealizowanego nauczyciela duchowego Śri Chinmoya. W Nowym Jorku prowadził praktykę terapeutyczną zwaną Terapia osiągania celów. Obecnie mieszka w Polsce i prowadzi zajęcia motywacyjne, terapię indywidualną skupioną na uruchamianiu własnego potencjału. Jego pracy przyświeca altruizm i chęć pomocy w rozwoju na drodze każdego człowieka poszukującego sensu życia.

  Uważa, że poprzez wyciszenie i medytację można odnaleźć drogę do harmonii i balansu, drogę do tego co tak naprawdę niefortunnie zgubiliśmy, spokój, sens życia i wiary w siebie.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Zbigniew K. Marzec

 • Liczba stron: 

  166

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-66200-02-9

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...