Wczytuję dane...
KOD: 978-83-8168-669-3
Autor: Marianne Teitelbaum
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Vital

Naturalna terapia dla chorych na Hashimoto, niedoczynność i nadczynność tarczycy

  Ajurweda to wywodzący się z Indii system medycyny powstały tysiące lat temu. Ayur oznacza „życie”, a veda to „nauka”, zatem ajurweda jest nauką o życiu. Zgodnie z nią, naszym naturalnym stanem jest równowaga i zdrowie, a każdy objaw chorobowy czy dolegliwość świadczy o wytrąceniu nas z tego naturalnego stanu. Najlepsze w tej koncepcji jest to, że pozwala nam dostrzec ten stan niezrównoważenia – czyli źródło choroby – zanim sytuacja ulegnie pogorszeniu na tyle, że stanie się to widoczne w naszych wynikach badań. Według ajurwedy, ten naturalny stan równowagi organizmu stanowi podstawową linię obrony przed chorobami.

  Leczenie zaburzeń tarczycy z zastosowaniem medycyny alopatycznej polega na łagodzeniu objawów niezrównoważenia organizmu. Ajurweda skupia się na źródle problemu – czyli próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego zostaliśmy wytrąceni z równowagi? Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu oraz dogłębnemu zrozumieniu założeń ajurwedy i jej wpływu na organizm człowieka, dr Teitelbaum z powodzeniem leczyła tysiące ludzi dotkniętych schorzeniami tarczycy. Sama powierzyłam jej wielu swoich pacjentów, z których duża część zmagała się przez lata z chorobami tarczycy, stosując wcześniej jedynie powierzchowną terapię objawową. Dr Teitelbaum lecząc tych ludzi od podstaw – skupiając się na źródle choroby – zdołała przywrócić ich gruczoły tarczowe do pełni zdrowia.
   Drodzy czytelnicy, każdemu z was chcę szczerze życzyć powodzenia:zaburzenia tarczycy mogą mieć wyniszczający i wyczerpujący wpływ na wasze codzienne funkcjonowanie i ogólną jakość życia. Niech lektura tej publikacji i zastosowanie porad dr Teitelbaum dotyczących przywrócenia tarczycy do stanu równowagi podniosą Was na duchu i pozwolą doświadczyć transformacjii uzdrowienia.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  dr Marianne Teitelbaum

 • Tytuł oryginału: 

  Healing the Thyroid with Ayurveda: Natural Treatments for Hashimoto’s, Hypothyroidism, and Hyperthyroidism

 • Liczba stron: 

  376

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-8168-669-3

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...