Wczytuję dane...
KOD: 978-83-289-0908-3
Autor: Chopra Deepak
Dostępność: 2 dni
EAN: 9788328909083
Koszt wysyłki od: 8.90 PLN
Wydawca: Sensus

Myślę, że warto przede wszystkim poznać oryginalny tytuł Ajurwedy. Tajemnicy medycyny holistycznej. Psychosomatycznej harmonii, który brzmi: Creating Health: How to Wake Up the Bodys Intelligence. Revised Edition. Dzięki temu lepiej poznamy z czym możemy się spotkać podczas lektury tejże pozycji. A przy okazji od razu wiadomo, że nie jest to pierwsza wersja książki zaś poprawione wydanie.

Warto też zaznaczyć, że autor nie odrzuca możliwości, że kiedyś w przyszłości pojawi się nowa wersja tejże publikacji, swoiste kolejne poprawione wydanie.

Znaleźć możemy tu, pośród stronic Ajurwedy, pewne zapisy, które zastanawiają czy aby nie jest to jakiś błąd w druku, albo wymagające głębszego zastanowienia by odkryć co się pod nimi kryje. Nie do wszystkich może przemawiać stwierdzenie typu, że coś jest pięćset procent większe od czegoś. Jednak nie musi to być problem dla każdego z czytelników.

Do tego osoba z redakcji musiała się trochę napracować, sporo jest przyp. red., gdzie chociażby znajdziemy informacje dotyczące Polski albo w ogóle odświeżenie podanych w tekście informacji. Co jest bardzo pomocne i za co można powiedzieć jedne wielkie DZIĘKUJĘ dla osoby czy osób tym się zajmujących.

W pozycji tej znajdziemy między innymi informacje o śnie ale także bezsenności, stresie a także łączonym tu z nim syndromem wypalenia, jak również ciekawe, trochę niestandardowe podejście do ewolucji.

Azymut

 • Autor: 

  Deepak Chopra

 • Format: 

 • Ilość stron: 

  256

 • ISBN: 

  9788328909083

 • Oprawa: 

  broszurowa

 • Rok wydania: 

  2023

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...