77 Sposobów Walki Z Przeziębieniami I Grypą
Wczytuję dane...
KOD: 978-83-61011-31-6
Autor: Charles B. Inlander, Cynthia K. Moran
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Interspar
'

Wprowadzenie do książki

77 sposobów walki z przeziębieniami i grypą

  Kiedy się zastanowić nad znacznymi postępami medycyny na przestrzeni dwudziestego wieku, aż trudno uwierzyć, że przeziębienia i grypa nie zostały jak dotąd pokonane. W samych Stanach Zjednoczonych wydaje się ponad bilion dolarów rocznie na szeroko pojętą ochronę zdrowia, a mimo to przeciętny   Amerykanin ma w ciągu tego okresu co najmniej dwa razy katar. Podobnie wygląda problem z grypa.
   Po przeczytaniu tej książki zobaczycie, że obydwie te choroby są stosunkowo skomplikowane i silnie opierają się wszelkim próbom ich zwalczania. Niemniej jednak wiadomo jak zmniejszyć prawdopodobieństwo zarażenia się grypą lub przeziębienia się, a co więcej, jak złagodzić ich efekty podczas choroby.   Dlatego też, People''s Medical Society (Powszechne Towarzystwo Medyczne) opublikowało tę książkę. Jako największa w Stanach Zjednoczonych organizacja, która zajmuje się ochroną zdrowia i nie kieruje się w swym działaniu zyskiem, chcemy przekazać w Wasze ręce wiedzę, która pomoże Warn podjąć najbardziej stosowne kroki w związku z troską o Wasze zdrowie.
   Książka ta oparta jest na najnowszych badaniach w dziedzinie medycyny i dostarcza czytelnikowi aktualnych, przystępnie napisanych porad. Tak więc, podczas gdy medycyna wciąż szuka skutecznego lekarstwa, Wy możecie rozpocząć Waszą własną bitwę przeciwko dwóm najstarszym dolegliwościom świata.

'

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Charles B. Inlander, Cynthia K. Moran

 • Liczba stron: 

  96

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-61011-31-6

 • Tłumacz: 

  Mikołaj Jasiak

 • Rok wydania: 

  2009

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...