Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7579-691-9
Autor: Swami Kubalayananda, S.L. Vinekar
Dostępność: 24 godzin
EAN: 9788375796919
Koszt wysyłki od: 7.90 PLN
Wydawca: Galaktyka

   Nauka jogi i możliwości wykorzystania niektórych jej metod w terapii wielu chorób, głównie o charakterze psychosomatycznym, cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem. Leczenie jogą jest logiczną konsekwencją systemu filozoficznego traktującego człowieka jako integralną całość psychofizyczną i dążącego do utrzymania zarówno psychiki, jak i czynności fizjologicznych organizmu w stanie równowagi i na najwyższym poziomie ich możliwości.
    Książka ta pozwoli lekarzom, biologom, psychologom oraz osobom zajmującym się wychowaniem fizycznym (zdrowotnym) na dokładne zapoznanie się z istotą tego systemu.
    Swami Kuvalayananda oraz S.L. Vinekar, prekursorzy jogi, opisują jej wpływ na układy narządów człowieka (układ nerwowy, sercowo-naczyniowy, oddechowy, pokarmowy) i pomagają zrozumieć fizjologiczne skutki prawidłowego wykonywania asan, ćwiczeń oddechowych oraz praktyk oczyszczania. Książka Joga – indyjski system leczniczy napisana została na specjalne życzenie Ministerstwa Zdrowia rządu Indii, aby każdy mógł zapoznać się z koncepcją terapii jogą.
     Człowiek to integralna całość składająca się z umysłu, ciała oraz duszy. Joga – indyjski system leczniczy, klasyczny podręcznik, który pomimo upływu lat jest nadal w pełni aktualny, pozwoli ci zadbać o każdy z tych elementów.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Swami Kubalayananda, S.L. Vinekar

 • Liczba stron: 

  192

 • Wymiary: 

  165x240

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7579-691-9

 • Rok wydania: 

  2018

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...