Wczytuję dane...
KOD: 978-83-283-7116-3
Autor: Christopher L. Heuertz
Dostępność: 2 dni
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN
Wydawca: Sensus

  Przemierzasz przez życie, próbując się określić. Jest niezwykle ważne, aby zrozumieć swoją tożsamość. Bez tożsamości nie ma godności ani spełnienia. Zbyt wiele zranionych osób cierpi, bo uwierzyło w kłamstwa o sobie. Absolutnie konieczne jest poznanie całej, szczerej prawdy o swojej osobowości. Jak każdy, jesteś piękną istotą i ukochanym dzieckiem Boga. Musisz tylko się dowiedzieć, kim możesz się stać, poznać swoje najlepsze strony i odważnie zmierzyć się z tym, co w Tobie jest złe. Wtedy podążysz ku doskonałości. Niezastąpioną mapą na tej ścieżce jest Enneagram, będący czymś o wiele potężniejszym niż zwykły test osobowości.

   Ta książka jest ważniejsza, niż myślisz, bardziej oświecająca, niż zakładasz, i wiedzie do większych przemian, niż możesz sobie wyobrazić. Jest nie tylko dokładnym przewodnikiem po Enneagramie. To mapa, która doprowadzi Cię do zrozumienia siebie samego i innych. Dzięki niej odkryjesz swoje najsilniejsze strony i naturalne ograniczenia. Dowiesz się, który z dziewięciu typów osobowości przypadł Ci w udziale, i zaczniesz stosować praktyki kontemplacyjnej duchowości. Enneagram jest starożytnym narzędziem o wielkiej mocy, a ta książka pokazuje, jak z niego skorzystać, aby poczynić wielkie postępy w swojej podróży ku duchowej przemianie.

Dzięki tej książce:

 • poznasz Enneagram i nauczysz się z niego korzystać
 • przekonasz się, że kłamstwa o sobie nieuchronnie prowadzą do porażki
 • dowiesz się, kim naprawdę jesteś i jakie niezwykłe dary posiadasz
 • zidentyfikujesz destruktywne wzorce i uwolnisz się od nich
 • nauczysz się pracować ze sobą dokładnie tak, jak tego potrzebujesz

   Enneagram często traktowany jedynie jako narzędzie do określania osobowości i cech poszczególnych ludzi Enneagram to coś znacznie więcej niż karykatura tego, kim jesteśmy. Współczesny Enneagram osobowości ilustruje dziewięć sposobów, na jakie możemy się zgubić, ale też dziewięć sposobów, pozwalających nam na powrót do naszego prawdziwego ja. Mówiąc inaczej, ujawnia on przed nami dziewięć sposobów, na jakie okłamujemy siebie w związku z tym, kim, w naszej opinii, jesteśmy, dziewięć sposobów na wydostanie się z tej iluzji oraz dziewięć sposobów na odnalezienie drogi do Boga.
   Enneagram to coś więcej niż kolejna modna formuła na dopasowanie ludzi do zestawu cech osobowości i ich dziwactw. Tłumaczy sposoby naszego myślenia i odczuwania. Pomaga nam zaakceptować nasze dary, jak również pogodzić się z wzorcami uzależnienia, które wiążą nas z naszymi największymi wyzwaniami osobistymi, duchowymi i emocjonalnymi.     Enneagram zaprasza nas do zgłębienia naszej osobowości, otwierając wrota do rozwoju duchowego.
    Kiedy zdołamy znaleźć w sobie odwagę, by być wobec siebie szczerzy, jesteśmy gotowi, by zacząć pracę z Enneagramem, ponieważ ten ujawnia przed nami iluzje, nazywane też złudzeniami, które zdefiniowały to, jak postrzegamy własne ja. W ten sposób Enneagram może stanowić najskuteczniejsze narzędzie osobistego wyzwolenia. Ujawniając nasze iluzje,     Enneagram kładzie nacisk na niezbędność pracy wewnętrznej — świadome skupienie wymagane do stawiania naszej duchowości jako priorytetu, do mierzenia się z bólem przeszłości, do odkrywania obszarów, w których zaniedbaliśmy konieczność emocjonalnego uzdrawiania, oraz świadomeii analizowanie naszej walki, której celem jest ukształtowanie w sobie tego, co najlepsze dla naszej pracy, związków i wiary.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Christopher L. Heuertz

 • Tytuł oryginału: 

  The Sacred Enneagram: Finding Your Unique Path to Spiritual Growth

 • Liczba stron: 

  288

 • Wymiary: 

  140x200

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-283-7116-3

 • Tłumacz: 

  Wojciech Usarzewicz

 • Rok wydania: 

  2021

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...