Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-260-1
Autor: Barbel Mohr
EAN: 9788373772601
Koszt wysyłki od: 9.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Jak składać zamówienia do universum

    Wszechświat dostrzega każde zamówienie, ponieważ świat jest tym, co o nim myślimy, jak między innymi uczy nas hawajska filozofia aloha. Jeśli tak właśnie jest, nie będziemy mogli przeszkodzić, by wszystkie nasze myśli i uczucia zostały zarejestrowane i opracowane przez pewnego rodzaju kosmiczny komputer.
   W związku z tym pytanie nie powinno brzmieć: jak mogę polepszyć moją technikę zamawiania, lecz: jak mogę stać się lepszy w odbieraniu dostawy? Przeważnie chodzi więc o to, by być lepiej połączonym ze swoją wewnętrzną mądrością i intuicją, które we właściwym czasie prowadzą nas w odpowiednie miejsce oraz pozwalają robić to, co istotne, aby nie przegapić dostawy, ponieważ tylko zwyczajne otworzenie drzwi i odebranie swego zamówienia jest tym, co wprawdzie zdarza się przy kosmicznych dostawach, jednakże bardzo rzadko.
   Rozkręcenie wewnętrznej mądrości i intuicji jest nie tylko łatwe, lecz do tego jeszcze przyjemne.
  Wystarczy jedynie codziennie być miłym w stosunku do siebie! Kto sam siebie lubi, ten automatycznie odczuwa swą intuicję i swego wewnętrznego doradcę.
   Bądź codziennie miły dla siebie, medytuj z mantrą „kocham siebie bezwarunkowo”, a problemy z opóźnianiem dostaw wkrótce znikną.
    Nie musisz wysilać się, by osiągnąć mistrzostwo w stwarzaniu swej własnej rzeczywistości, ponieważ już je masz! Musisz po prostu trochę lepiej poznać samego siebie i wyszukać, jak masz odczarować sytuację, w której się teraz znajdujesz. Jeżeli możesz odkryć przyczynę tego w sobie, masz jednocześnie klucz w ręku, by w przyszłości móc bardziej świadomie kształtować swe życie.
   Nieważne, na jakim etapie życia się znajdujesz i jaka jest Twoja sytuacja wyjściowa: los w zanadrzu trzyma dla każdego indywidualne możliwości, by prowadzić szczęśliwe życie. Dlatego też, najważniejsze, byś rozpoznał siebie. Jeżeli kret chce nauczyć się latać, to po pierwsze, będzie miał z tym trudności, a po drugie, nawet jeżeli wydarzy się cud, a żyde wynajdzie dla kretów lotnię, wówczas jako kret odkryjesz, że wszystkie Twoje wysiłki były daremne, gdyż latanie nie uczyni    Cię szczęśliwym. Będziesz na górze, w powietrzu, chory na duszy i zażyczysz sobie, by znaleźć się z powrotem na ziemi. Jeżeli natomiast ptak będzie cierpiał z powodu iluzji kopania podziemnych korytarzy, również nie znajdzie dzięki temu spełnienia.
   Tak samo mało sensowne będzie zamówienie do Uniwersum: „Chcę zostać primabaleriną”, gdy ma się już 60 lat i waży 100 kilogramów. Przy czym życie jest wspaniałomyślne i niczego nie robi chętniej, niż wspierania nas w odczuwaniu samego siebie. I z niczego nie cieszy się bardziej niż wtedy, gdy każdy sam odnajduje siebie i swoją indywidualną drogę do szczęścia. Być może przy takim zamówieniu dostarczy Ci pracę jako kabaretowa primabalerina w jakimś cyrku dla    dzieci, byś tym samym mógł sprawdzić, czy będziesz z tym naprawdę szczęśliwy lub czy też nie powinieneś poszukać jeszcze głębszej warstwy w sobie, gdzie leży Twoje osobiste szczęście.
W gruncie rzeczy wszystko, co musisz wiedzieć, to:

 1. Uniwersum dostarcza kompleksowo. Naucz się być we właściwym czasie, we właściwym miejscu, a także rozpoznawać dostawy.
 2. Nie musisz dorabiać się mistrzostwa w kształtowaniu swojej własnej rzeczywistości, Ty już je masz. Musisz tylko odszukać, jak i czym stwarzałeś tę rzeczywistość do tej pory, byś mógł stosować tę zasadę coraz świadomiej.
 3. Dla każdego jest indywidualna, a czasem nawet niezwykła droga do spełnionego i szczęśliwego życia. Naucz się rozpoznawać i cenić swój wewnętrzny rdzeń.
 4. Bądź dla siebie miły (naturalnie nie w sensie zakupów z powodu frustracji, które czasami ugruntowane są tym, iż „muszę znowu zrobić dla siebie coś dobrego”). Odnajdź potrzeby swojej duszy i spełnij je, a wtedy możesz już darować sobie punkty 1-3, ponieważ Twoje życzenia będą spełniać się całkowicie automatycznie: gdyż jesteś szczęściem, szczęściem promieniujesz i ubierasz się w szczęście.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Barbel Mohr

 • Tytuł oryginału: 

  Reklamationen beim Universum : Nachhilfe in Wunscherfüllung

 • Liczba stron: 

  130

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-260-1

 • Tłumacz: 

  Dorota Gołębiewska

 • Rok wydania: 

  2007

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...