Wczytuję dane...
KOD: 978-83-7377-662-3
Autor: Patricia Carrington
Koszt wysyłki od: 5.90 PLN

Wprowadzenie do książki

Opukiwanie meridianów

Rewolucyjny sposób na pokonanie negatywnych emocji i stresu (EFT) Techniki uzdrawiania emocjonalnego

  Znaleźliśmy się w punkcie zwrotnym historii ludzkości. Przez ostatnie trzy wieki przyglądaliśmy się z boku, jak rasa ludzka stopniowo pozbawiana jest swojej pozycji w centrum wszechświata, stając się przypadkową zbitką atomów, ożywionych przez zimne, bezosobowe prawa natury. Zamiast skupić skupić się na idei Isaaca Newtona, skupiliśmy się na samym jabłku. Większość z nas wychowano w przekonaniu, że ludzkie ciało jest maszyną, serce - pompą, a umysł nie sięga dalej, niż pozwalają na to granice czaszki. Prawdziwe jest tylko to, co można zobaczyć, usłyszeć i dotknąć. Wszystko inne jest wątpliwe.
   Ale wahadło wraca do pozycji wyjściowej. Odkrycia, których dokonano na płaszczyźnie fizyki, psychologii i medycyny, odsłaniają przed nami świat znacznie cudowniejszy, bardziej złożony i tajemniczy, niż mogłaby to wyjaśnić kołyska Newtona. Wiemy już, że żyjemy w świecie cząsteczek i fal. A to właśnie fale są tutaj najciekawsze. Z każdym kolejnym dniem upewniamy się w przekonaniu, że istoty ludzike są niezwykle skomplikowanymi systemami energetycznymi, nierozerwalnie splecionymi ze sobą i otaczającym światem. Powraca do nas dostojeństwo i tajemniczość ludzkiej egzystencji, które odebrała nam przez ostatnie trzy wieki nauka.
   To coś więcej, niż wychylenie wahadła. Odkrycia, których dokonujemy na polu wiedzy o energii, na dobre odmienią sposób, w jaki postrzegamy ludzkie życie i modele, których używamy do jego opisania.
   A w samym sercu tego nowego ruchu odnajdujemy opukiwanie meridianów. Uczymy się - czy raczej przypominamy sobie - że układ energetyczny ludzkiego umysłu/ciała to potężny silnik napędzający nasze myśli, uczucia, wspomnienia i doświadczenia. Do tego niezwykle wyczulony na zmiany - o ile uda nam się wprowadzić je w odpowiedni sposób.
   Piękno opukiwania polega na tym, że oddaje w nasze ręce narzędzia wprowadzania tych zmian. Wszyscy mamy do nich dostęp. Opukiwanie jest łagodną, nieinwazyjną a mimo to niezwykle głęboką metodą bezpośredniego, twórczego przekształcenia energii obecnej w naszym umyśle, ciele i emocjach. Jak już wspomniałam w poprzednim rozdziale, opukiwanie meridianów ma nieskończony potencjał, który dopiero zaczynamy poznawać. Jeśli wybiegniemy myślami w przyszłość, do świata, w którym opukiwanie jest powszechnie akceptowane i stosowane, łatwo przychodzi wyobrażenie sobie potężnych, pozytywnych zmian, które dotkną wszystkich naszych instytucji i związków.
   Opukiwanie pozwala w nieznany wcześniej sposób skoncentrować i wzmocnić skłonność do pomagania sobie nawzajem.

Szczegółowe Informacje

 • Autor: 

  Patricia Carrington

 • Tytuł oryginału: 

  Discover the Power of Meridian Tapping: A Revolutionary Method for Stress-Free Living

 • Liczba stron: 

  328

 • Wymiary: 

  145x205

 • Oprawa: 

  Miękka

 • ISBN: 

  978-83-7377-662-3

 • Rok wydania: 

  2014

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...